Örki; “Eğitime her türlü destek ve yatırıma açığız”

Özel okul sahipleri ve eğitimcilerle bir araya gelen Cumhur İttifakı AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, “Eğitimde fırsat eşitliği yaratacak her türlü proje ve fikirlere açığız. Mesele yeter ki eğitim olsun, ayağınıza geliriz. Her türlü destek ve yatırıma açığız” dedi.

Örki; “Eğitime her türlü destek ve yatırıma açığız”

Pamukkale'yi her alanda imar ve ihya etmek için yoğun çalışma harcayan Cumhur İttifakı AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, Denizli'de bulunan özel eğitim kurumları sahipleri ve eğitimcilerle buluştu.

Buluşmaya; MHP Denizli İl Başkanı Cafer Birtürk, MHP Pamukkale İlçe Başkanı İsmail Cirit, AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel de katıldı.

Özel okul sahiplerinin istek ve sorunlarını dile getirme fırsatı bulduğu etkinlikte; Örki, eğitim alanında proje ve çalışmalarını da anlattı.

Ortak işbirliği ile Pamukkale'ye büyük katkılar sağlanabileceğini söyleyen Örki,"Pamukkale Üniversitemiz ve siz özel eğitim kurumları ile el ele vererek eğitimde İlçemizde çok güzel projelere imza atacağız. Eğitim alanında her projeye sonuna kadar açığız. Vizyoner projelerle eğitim alanında da önemli dokunuşlarımız olacak. Ama en önemlisi ileriki süreçte biz proje ve çalışmalarımızı sizlerle birlikte hayata geçirmek istiyoruz. Hepimizin ortak amacı eğitimde bizim yaşadığımız sorunları bizim çocuklarımız yaşamasın. Bu anlamda da belediye olarak üzerimize düşeni yapmaya her zaman hazırız. Sizlerle birlikte hayallerimizi inşa edeceğiz. Sizlerin eğitimde fırsat eşitliği yaratacak her türlü projenize, fikirlerinize açığız. Bu vatanın evlatlarının geleceği ile ilgili her çalışmada belediye imkanlarını sonuna kadar kullanırız. Mesele yeter ki eğitim olsun, ayağınıza geliriz. Her türlü destek ve yatırıma açığız" dedi.

UMUT AYANA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221