Örki; “Huzur, tüm ilçemizde hüküm sürsün”

İlçeye bağlı kırsal mahallelerinde vatandaşlarla buluşan ve Beyazay Derneği üyelerini kahvaltıda ağırlayan Cumhur İttifakı ve AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, Pamukkale’nin huzur ilçesi olacağını belirtti. Örki, “İstiyoruz ki daha mutlu bireyler, aileler ve Pamukkalemiz olsun. Huzur, tüm ilçemizde hüküm sürsün, tek gayemiz bu” dedi.

Örki; “Huzur, tüm ilçemizde hüküm sürsün”

Mahalle gezileri ve toplumun her kesiminden temsilcilerle buluşmayı sürdüren Cumhur İttifakı ve AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, buluşmalarında projelerini ve ulaşmak istediği Pamukkale’yi anlatmayı sürdürüyor.

Örki, AK Parti Grup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan’la birlikte Türkiye Beyazay Derneği Denizli Şubesi ile kahvaltıda buluştu.

Beyazay Derneği Denizli Şube Başkanı Dilek Yüksel Kahveci ev sahipliğinde düzenlenen etkinliğe; Örki’nin eşi ve çocukları ile birlikte AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, İlçe Kadın Kolları Başkanı Zehra Karabay ve Beyazay Derneği üyeleri katıldı.

Fiziksel engellerin bir türlü aşılabileceğini belirten Başkan Adayı Örki, “Esas engel gönüllerdeki engellerdir. Fiziksel engeller bir türlü aşılır. Siz engelli kardeşlerimiz ve yakınları hayat içerisinde birçok zorlukla mücadele ederek yaşamınıza güçlü bir şekilde devam ediyorsunuz. Bizler de yılmamayı, mücadele etmeyi sizlerden öğrendik. İstiyoruz ki daha mutlu bireyler, aileler ve Pamukkalemiz olsun. Huzur, tüm ilçemizde hüküm sürsün, tek gayemiz bu. Farklı branş ve alanlarda engelli kardeşlerimize kurslar vereceğiz. Engelli vatandaşlarımız at binicilik eğitimi alacak, yüzmeyi öğrenecek. Her şeyden önce belediyemize gelirken evinize gelir gibi gelmenizi, o huzuru ve mutluluğu hissetmenizi istiyoruz” dedi.

"PAMUKKALE’Yİ GIPTAYLA BAKILAN BİR KENT HALİNE GETİRECEĞİZ"

Akdere, Güzelpınar, Kurtluca ve Kocadere Mahalleleri’nde vatandaşla bir araya gelen Örki, “Omuzlarımızdaki yükün ve üzerimize yüklenen sorumluluğun farkındayız. 100 yıl sonrasının Pamukkalesini tahayyül ederek çalışıyoruz. Çünkü bizim anlayışımızda memleketimizi Dünyada lider, söz sahibi bir ülke yapmak var. Bizim hedeflerimiz ceddimize, atalarımıza layık evlatlar olmak. Gayemiz 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimize topyekûn el birliğiyle ulaşmak, çocuklarımıza bugünden daha güzel bir gelecek hazırlamak. Bu şuur ve bilinçle Pamukkalemizi Dünya'da gıptayla bakılan bir kent haline getireceğiz" diye konuştu.

PINAR ÇANKAYA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211