Örki; “İyi ki bu evladıma oy vermişim diyeceksiniz”

Dokuzkavaklar, Karşıyaka ve Anafartalar Mahalleleri’nde vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, “Sizleri mahcup etmemek için gayret ediyoruz. Hiç dert etmeyin, Allah'ın izniyle belediye başkanı olduktan sonra ‘iyi ki bu evladıma oy vermişim’ diyeceksiniz” dedi.

Örki; “İyi ki bu evladıma oy vermişim diyeceksiniz”

Mahalleleri gezerek vatandaşlarla kucaklaşmaya devam eden AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki; Dokuzkavaklar, Karşıyaka ve Anafartalar Mahalleleri’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların talep ve isteklerini dinleyen Örki’ye; AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Nail Şan, İlçe Kadın Kolları Başkanı Zehra Karabay ve yönetim kurulu üyeleri eşlik etti. Yoğun katılımın olduğu programlarda Örki; tezahüratlarla karşılandı. Ziyaretler sırasında konuşan Örki, “Ben bu bölgede yetişmiş ve büyümüş biriyim. Çocukluk ve gençlik yıllarım bu mahallelerde geçti. O yüzden hiç şüpheniz olmasın, biz nereden geldiğimizi hiçbir zaman unutmadık ve unutmayacağız” dedi.

"SİZLERİ MAHCUP ETMEMEK İÇİN GAYRET EDİYORUZ”

Kendisine oy veren hiçbir vatandaşın pişman olmayacağını dile getiren Örki, “Pamukkale'nin her yönüyle daha güzel bir hale kavuşması için yoğun bir mesai harcayarak projeler üretiyoruz. Her an sizin bizim üzerimize yüklediğiniz sorumluluğu unutmadan yolumuza devam ediyor, sizleri mahcup etmemek için gayret ediyoruz. Hiç dert etmeyin, Allah'ın izniyle belediye başkanı olduktan sonra iyi ki bu evladıma oy vermişim diyeceksiniz. Çünkü bizler talip olduğumuz görevi çok iyi idrak ediyor, omuzlarımızdaki sorumluluğu biliyoruz. Unutmuyoruz ki halka hizmet Hakk'a hizmettir. Tüm inancımız, niyetimiz ve duygularımız bu yönde” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211