Örki, minibüs şoförleriyle buluştu

‘Ortak Sevdamız Pamukkale’ sloganıyla hareket eden AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, Karahayıt-Pamukkale Minibüs Durağı'nda çalışan şoförlerle kahvaltıda buluştu.

Örki, minibüs şoförleriyle buluştu

‘Ortak Sevdamız Pamukkale’ sloganıyla Pamukkale'nin mahallelerini, sokaklarını karış karış gezen ve farklı iş alanlarının temsilcileriyle de buluşan AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, Karahayıt-Pamukkale Minibüs Durağı'nda çalışan şoförlerle kahvaltıda bir araya geldi. Ziyarete Örki'ye; AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel ve ilçe yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti. Başkan Adayı Örki şoförlerin istek ve sorunlarını da bir bir not etti. Ziyarette konuşan Örki, “Ölüm dışında her şeyin çaresi, çözümü var. İnşallah milletimizin de gücü ve iradesiyle her sorunu aşacak, vatandaşlarımızın istek ve taleplerini yerine getireceğiz” dedi.

"ÖNEMLİ BİR HİZMETİ YERİNE GETİRİYORSUNUZ"

Durakta çalışan minibüs şoförlerinin bölge itibariyle önemini vurgulayan Örki, “Sizler güzergahınız ve çalıştığınız bölge itibariyle önemli bir hizmeti yerine getiriyorsunuz. Hem yerli, hem de yabancı turistler açısından turistik bölgelerimizde ulaşım ağı çeşitliliğine katkı sağlıyorsunuz. Bu da gelen turist sayısının artmasına katkı sağlıyor. Turizmle ilgili çok detaylı ve bugünümüzden 30-40 yıl sonrasını tahayyül ederek çalışmalarımızı yürütüyoruz. Hep birlikte turizmi nasıl ilçemizde daha iyi bir hale getiririz diye düşünecek, ortak eğitim programlarıyla kaliteyi uluslararası seviyelere taşıyacağız” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211