Örki; “Ne yapacaksak, milletimizle birlikte yapacağız”

Denizli Afyonkarahisarlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ni ziyaret eden AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Örki, “Bir Pamukkale hayalimiz var. Bir masa etrafında toplanarak Pamukkale için fikir, proje, hizmet üreteceğiz. Ne yapacaksak milletimizle, sizlerle birlikte yapacağız” dedi

Örki; “Ne yapacaksak, milletimizle birlikte yapacağız”

Seçim çalışmalarını aktif bir şekilde sürdüren AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, Denizli Afyonkarahisarlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ni ziyaret etti. Dernek Başkanı Raşit Özdemir'in ev sahipliğinde gerçekleşen etkinliğe; derneğin yönetim kurulu üyeleri de katıldı. Ortak çalışma ve birlik vurgusu yapıldığı buluşmada Örki, üyelerin görüş ve taleplerini dinledi ve soruları cevapladı. Ziyarette konuşan Örki,"Bir Pamukkale hayalimiz var. İstiyoruz ki çocuklarımız kendilerini umutla geleceğe hazırlasın, insanlar mutlu bir şekilde işine gidip gelsin, huzur ve güven bu ilçede baki kalsın. Allah'ın izni ve milletimizin de desteğiyle hayallerimizi teker teker hayata geçireceğiz. Biliyoruz ki sizler de bizlerle aynı hayallere, aynı hedeflere sahipsiniz. Bu yüzden bir masa etrafında toplanarak Pamukkale için fikir, proje, hizmet üreteceğiz. Ne yapacaksak milletimizle, sizlerle birlikte yapacağız." diye konuştu.

“ÖRKİ'YLE ÇOK VERİMLİ VE KEYİFLİ BİR GÖRÜŞME GERÇEKLEŞTİRDİK”

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Dernek Başkanı Özdemir, “Derneğimizi ziyaret eden AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki'yle çok verimli ve keyifli bir görüşme gerçekleştirdik. Nazik ziyaretlerinden dolayı kendisine teşekkür ediyor, çıkmış olduğu yolda Başkanımıza başarılar diliyorum” dedi.

GAMZE ŞAFAK

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211