Örki; “Önemli olan gönül insanı olmak”

Denizli Karadenizliler Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya gelen AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, “Amacımız vatandaşlara hizmet etmek, hayatlarını kolaylaştırmak, önüne çıkan engelleri kaldırmak. Bunun yolu da gönüle hitap etmekten geçiyor. Önemli olan gönül insanı olmak” dedi.

Örki; “Önemli olan gönül insanı olmak”

Pamukkale'yi daha yaşanılabilir, daha güzel bir hale getirmek için STK ve derneklerle işbirliği içinde olunulması gerektiğini ifade eden AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, Denizli Karadenizliler Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya geldi. Dernek Başkanı Birol Konak ev sahipliğinde yapılan buluşmada; Derneği Yönetim Kurulu Üyeleriyle sohbet eden Örki, Pamukkale ile ilgili çalışma ve projelerini de üyelere anlatma fırsatı buldu.

“DERNEKLERLE ORTAK AMACIMIZ VATANDAŞLARA HİZMET ETMEK”

Asıl meselenin gönüllere girmek olduğunu dile getiren Örki, “Bizler Denizli'de siyaset yaparak insanlara hizmet etmeyi, mutlu etmeyi ideal edinmiş insanlarız. Siz, sivil toplum kuruluşları ve dernekler de aynı ideale sahip insanlarsınız. Yani farklı yollardan aynı hedefe yürüyoruz. Amacımız vatandaşlara hizmet etmek, hayatlarını kolaylaştırmak, önüne çıkan engelleri kaldırmak. Bunun yolu da gönüle hitap etmekten geçiyor. İstediğiniz kadar projeler yapın. Eğer gönül insanı değilseniz bunlar hiçbir anlam ifade etmiyor. Önemli olan gönül insanı olmak” diye konuştu.

ORTAK ÇALIŞMA VURGUSU

İlçenin gelişmesinde sivil toplum kuruluşları ve derneklerle ortak çalışacaklarını söyleyen Örki, "Siz değerli sivil toplum kuruluşları ve dernek temsilcileri ile ortak forumlar, toplantılar, çalışmalar yaparak Pamukkale için ortak projeler üreteceğiz. Yapacağımız projeler reklam amaçlı değil, insanların hayatını kolaylaştıracak, onlara çok şey katacak projeler olacak. Siz hemşeri derneklerinin çalışmalarında destekler vererek kültürel ve geleneksel projelerinizde öncü olacağız. Pamukkale turizmi, doğası, tarihi, kültürel zenginliği ile cazibe merkezi olacak. Bunu birlikte başaracağız” dedi.

“ÇIKMIŞ OLDUĞU YOLDA BAŞARILAR DİLİYORUM”

Etkinlikten dolayı memnuniyetini dile getiren Dernek Başkanı Konak, "Avni Başkanımızı İl Başkanlığı döneminden beri tanıyan biriyim. Kendisi disiplinli, sistemli ve çalışkan bir yöneticidir. Pamukkale'ye çok güzel hizmetler kazandıracağına inanıyorum. Çıkmış olduğu bu yolda ona başarılar diliyorum" şeklinde ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2019, 10:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221