Örki; “Pamukkale turizmde şahlanacak”

Denizli Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği (DENTUROD) temsilcileriyle buluşan Cumhur İttifakı’nın AK Partili Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, önümüzdeki 5 yılın Pamukkale'de turizmin şahlanış yılları olacağını ifade etti.

Örki; “Pamukkale turizmde şahlanacak”

Pamukkale'nin turizmdeki marka kent özelliğini daha fazla artırmak istediğini belirten ve bu doğrultuda önemli çalışmalar yürüten Cumhur İttifakı’nın AK Partili Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, Denizli Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği (DENTUROD) temsilcileriyle buluştu.

DENTUROD Başkanı Gazi Murat Şen ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlikte; Örki, üyelere turizm alanındaki projelerini anlattı.

Önümüzdeki 5 yılın Pamukkale'de turizmin şahlanış yılları olacağını ifade eden Örki, “Turistik olarak Pamukkale'nin potansiyelini hem özel çalışma ve projelerle, hem de tanıtımlarla kat be kat arttıracağız. Enerjimizi bu yönde kullanıyoruz. Turizm başlığında oluşturduğumuz projelerde amacımız ilçemize gelen turistlerin yaptığımız farklı tesis ve faaliyetlerle Pamukkale'de daha fazla konaklamasını sağlamak. Günübirlik turizmi aşarak yabancı turistlerin burada daha fazla zaman geçirmesini amaçlıyoruz. Bu alanda turizmi ve ekonomimizi kalkındırmaya yönelik önemli projelerimiz var, çok yakında sizlerle hepsini paylaşacağız. Hedefimiz dünyada Pamukkale'yi daha fazla tanınır ve bilinir hale getirmek. Tabii ki turizmde yaptığımız çalışmalarda siz otel sahipleri ve işletmecilerle de sık sık bir araya gelerek ortak çalışma ve proje üreteceğiz. İlçemizi turizmde cazibe merkezi haline getireceksek bunu hep beraber el ve gönül birliğiyle yapabiliriz" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2019, 12:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211