Örki; “Pamukkale’ye 15 yeni modern pazar yeri”

Vatandaş ve esnaflarla kucaklaşmaya devam eden Cumhur İttifakı’nın AK Partili Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, Pelitlibağ Semt Pazarı'nda esnafları ziyaret etti. Örki,“İlçemizin farklı mahallelerinde yüksek standartlarda, modern 15 adet kapalı pazar yeri yapacağız” dedi.

Örki; “Pamukkale’ye 15 yeni modern pazar yeri”

‘Ortak Sevdamız Pamukkale’ sloganıyla Pamukkale İlçesi'ni karış karış gezen Cumhur İttifakı’nın AK Partili Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, Pelitlibağ Mahallesi'ndeki pazar yerinde vatandaş ve esnafla kucaklaştı.

Pazar esnafına ‘hayırlı iş’ dileyen Örki, alışveriş yapmayı da ihmal etmedi.

Proje ve çalışmalarını anlatan Örki, esnafların istek ve sorunlarını da yerinde dinleme fırsatı buldu.

Esnafların her daim yanında olacaklarını belirten Başkan Adayı Örki,"Pamukkale İlçemizde bulunan tüm esnaflarımızın karşılaştıkları sorun ve sıkıntılarda her zaman yanlarında olacağız. Belediye olarak her zaman amacımız vatandaşlarımızın, esnafımızın önüne engel koymak değil, önlerindeki engelleri kaldırmak ve destekçileri olmak” diye konuştu. İlçenin farklı bölgelerinde 15 adet kapalı pazar yeri yapacaklarını ifade eden Örki, “İlçemizin farklı mahallelerinde vatandaşlarımızın daha rahat ve huzurlu bir şekilde alışveriş yapabilmesi, pazar esnafımızın da satışlarını daha iyi ortamlarda gerçekleştirmesi için yüksek standartlarda, modern 15 adet kapalı pazar yeri yapacağız. Hayata geçireceğimiz bu tesisler engelli vatandaşlarımızın güvenle alışveriş yapabileceği bir şekilde inşa edilecek.

Pazar yerlerimizi bir diğer semt pazarımızın işlerini azaltacak yerlerde yapmaktan kaçınacak, siz esnaf ve vatandaşlarımızla yapacağımız istişarelerle ihtiyaca göre doğru noktaları belirleyeceğiz. Amacımız pazar esnafımıza ve Pamukkaleli vatandaşlarımıza temiz, güvenli ve modern tesisler sunabilmek. 31 Mart'tan itibaren doğumdan ölüme kadar Pamukkale Belediyesi vatandaşlarımızın yaşamı içerisinde onların mutluluğunu, huzurunu tesis etmek için var olacak” ifadelerini kullandı.

FERHAT SOLKOL

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221