Örki; “Pamukkale’ye marka caddeler kazandıracağız”

Seçim çalışmaları kapsamında esnafları ziyaret eden Cumhur İttifakı’nın AK Partili Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, dünyadan örnekler vererek; “Her caddenin farklı bir teması var. Biz de bunu hayata geçirmek, caddelerimize farklı özellikler ve değerler kazandırarak birbirinden ayrışmasını ve her birinin marka olmasını istiyoruz”

Örki; “Pamukkale’ye marka caddeler kazandıracağız”

68 mahallede vatandaşlarla kucaklaşan Cumhur İttifakı’nın AK Partili Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki; Fevzi Çakmak Caddesi, Süleyman Demirel Bulvarı, Otobüs Terminali Çevresi, Eski Acıpayam Caddesi ve Vatan Caddesi'nde bulunan esnafı ziyaret etti.

Proje ve çalışmalarını vatandaşlara anlatan Örki, esnafların istek ve sorunlarını da not etti.

Esnafın yoğun ilgisiyle karşılaşan Örki, Pamukkale'deki esnafların her zaman güler yüzlü olduğunu belirtti.

Örki, “Birçok esnafımız güler yüzlü bir şekilde bizi dükkanının önünde karşılıyor. Pamukkale'de yaşayan esnaf ve vatandaşlarımız tevazu ve hoşgörüyü en iyi şekilde temsil ediyor. Biz de bu inanç ve şuurla ilçemizde herkesin söz sahibi olduğu ve birlikte yönetimi benimsedikleri bir anlayışı tahsis edeceğiz” dedi. Hem esnafın yoğun olduğu hem de vatandaşların uğrak yerleri olan caddeleri konumuna ve bölgesine göre ayrı ayrı değerlendirdiklerini ifade eden Başkan Adayı, “Belediye yol yapar, kaldırım yapar, park yapar. Ama tek görevi bu değildir. Caddelerimizi cazibe merkezi haline getirmek ve marka yapmak için yoğun mesai harcıyoruz. Her caddemizi bulunduğu bölgenin yapısına göre ele alıyoruz. Dünya'nın birçok kentinde bu böyledir. Her caddenin farklı bir teması var. Biz de bunu hayata geçirmek, caddelerimize farklı özellikler ve değerler kazandırarak birbirinden ayrışmasını ve her birinin marka olmasını istiyoruz. Bunu da esnaflarımızla bir masa etrafına toplanarak, ortak fikir alışverişi yaparak hayata geçireceğiz” diye konuştu.

GENÇLERLE BOWLİNG OYNADI

Gençlerle de bowling oynayan Örki, etkinliğe; çocukları ve eşiyle katıldı. Ayrıca; AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, Pamukkale İlçe Gençlik Kolları Başkanı Nail Şan da programda yer aldı. Gençlerin yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte eğlenceli anlar yaşandı. Gençlerle birlikte atışlar yapan Başkan Adayı, etkinlik sonu toplu özçekim yapmayı da unutmadı.

ALPER PARLAK

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221