Örki’den Tıkıroğlu Şirketler Grubu’na ziyaret

Cumhur İttifakı ve AK Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, seçim çalışmaları çerçevesinde Tıkıroğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Tıkıroğlu’nu ziyaret etti.

Örki’den Tıkıroğlu Şirketler Grubu’na ziyaret

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Cumhur İttifakı ve AK Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, seçim çalışmaları kapsamında Tıkıroğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Tıkıroğlu’nu ziyaret etti.

Cumhur İttifakı’nın Pamukkale Belediye Meclis Üyesi Adayı Erkan Tıkıroğlu’nun da hazır bulunduğu ziyarette, Örki; İşadamı Süleyman Tıkıroğlu’ndan şirket hakkında bilgi aldı.

İşyerinde incelemelerde de bulunan Örki, şirketteki çalışanlarla bir araya geldi.

Pamukkale Belediye Başkanı seçilmesi halinde ilçede hayata geçireceği projeler hakkında bilgi veren Örki, “İstiyoruz ki daha mutlu bireyler, aileler ve Pamukkalemiz olsun. Bizim çocukluk yıllarımızdan beri hayalimiz ekmeğini yediğimiz, suyunu içtiğimiz memleketimize hizmet etmekti. Allah'a şükürler olsun ki önce Allah'ın, sonra da büyüklerimizin takdiriyle bu kardeşinize Pamukkale'ye hizmet etme fırsatı verildi. Yüzünüzü kara çıkartmayacağız, bize güvenin. Biz proje ve çalışmalarımızı bu doğrultuda yürütüyor. Milletimizin işine yaramayacak, mutlu etmeyecek hiçbir işin de peşinden gitmiyoruz. Hayalimiz büyük, hedeflerimiz yüksek. Bu yüzden boşa ve yanlış yerlere harcanacak enerjimiz yok. Pamukkale'de her alanda 5 yıllık kalkınma ve dönüşüm hareketi başlayacak" dedi.

Tıkıroğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Tıkıroğlu da ziyaretinden dolayı Örki’ye teşekkür etti, başarılar diledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221