Örki’nin eğitim projeleri, ilçeye çağ atlatacak

Cumhur İttifakı’nın AK Partili Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, Deliktaş'ta mahalle mitinginde eğitim konusundaki hassasiyetini bir kez daha gösterdi. Vizyon projeleri içinde eğitime özel yer ayıran Örki, “Pamukkale’ye dünya standartlarında okullar yapacağız, hiçbir çocuğumuz çağın gerisinde kalmayacak, dünyaya yön verecek evlatlar yetiştireceğiz” dedi.

Örki’nin eğitim projeleri, ilçeye çağ atlatacak

Pamukkale'nin her mahallesinde vatandaşlarla iç içe olan, bölgenin istek ve sorunlarını dinleyen Cumhur İttifakı’nın AK Partili Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, Deliktaş Mahallesi’nde miting düzenledi.

Örki'ye; AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, MHP Pamukkale İlçe Başkanı İsmail Cirit ve teşkilat mensupları eşlik etti.

Proje ve çalışmalarını vatandaşlara anlatan Örki, katılımcıların sorularını da bir bir yanıtladı.

Pamukkalelilerin kararını verdiğini ifade eden Örki; “Artık salonlara sığmıyor, buluşmalarımızı sokaklarda yapıyoruz. Sizlere sevgi ve muhabbetinizden dolayı çok teşekkür ediyorum. Görüyorum ki Pamukkale kararını vermiş. Bu coşku bize 31 Mart zaferini müjdeliyor. Pamukkale İlçemizde eğitime sonsuz destek vereceğiz. Belediye olarak hem çocuklarımızın, hem de ebeveynlerimizin mutluluğunu sağlamak için anaokulları ve kreşler yapacağız. Özellikle dünya vizyonuyla ilçemizi imar ve ihya edeceğiz. Her alanda olduğu gibi Pamukkale'nin eğitimde de marka, vizyon bir kent haline gelmesi için canla başla çalışacağız. Pamukkale'nin ihtiyacı olan bölgelerinde en az 2 tane olmak üzere modern, dünya çapında, günümüzün teknolojisiyle donatılmış okullar inşa edeceğiz.

Yüksek teknolojiyle harmanlanmış bu okullarımız çocuklarımızın kendilerini dünyaya hazırlayacakları, gelişimlerini en iyi seviyede yapacakları bir dizaynda oluşacak. Bu projeleri hayata geçirirken hep çocuklarımız dünyadan geri kalmasın, başka ülkelere imrenmesin ve çağın gerisinde kalmamasını amaçladık. Hedefimiz çocuklarımız bizim yaşadığımız sorunları yaşamasın, bizim çektiğimiz zorlukları çekmesin. Bu şuurla istiyoruz ki Pamukkale'nin evlatları dünyaya yön versin, yaptıklarıyla diğer insanlara örnek olsun. Biz bugünün değil, yarının Pamukkalesini tahayyül ediyoruz" diye konuştu.

MEHMET ÜNLER

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211