Örki’nin eğitim projeleri pek çok yaraya merhem olacak

Pamukkale için vizyon projeleri içinde 10 adet kreş sözü veren Cumhur İttifakı’nın AK Partili Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki’den vardiyalı çalışan kadınlar için devrim niteliğinde müjde geldi. Örki; “7 gün 24 saat hizmet verecek olan bu kreşlerimizde çocuklarınızın eğitimi ve gelişimi işin uzmanları tarafından sağlanacak” dedi.

Örki’nin eğitim projeleri pek çok yaraya merhem olacak

Cumhur İttifakı’nın AK Partili Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları (SAĞLIK-SEN) Kadın Kolları Birimi tarafından düzenlenen kahvaltıya katıldı.

Etkinlikte Örki’nin yanı sıra; SAĞLIK-SEN Şube Başkanı Metin Yüksel Koçoğlu, KADEM Denizli Şube Başkanı Aysel Harktı, SAĞLIK-SEN Kadın Kolları Başkanı Gönül Döşeme ve Denizli merkez ve ilçelerden sağlık camiasının kadın çalışanları da yer aldı.

Programa doktor eşi Nur Örki ile birlikte katılan Başkan Adayı Örki, Pamukkale Belediyesi olarak önümüzdeki süreçte çalışan anne ve kadınların destekçisi olacağını belirtti.

İlçede 24 saat usulü çalışan ve bu yüzden iş ile aile hayatında bazı sorunlar yaşayan sağlık çalışanı kadınların sorun ve isteklerine merhem olacak projeleri hayata geçireceklerini ifade eden Örki, "Pamukkalemizin imarı ve ihyası için birçok farklı başlık ve alanda projelerimizi sizlere duyurduk. Hayata geçireceğimiz projelerde öncelikli olarak vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmayı, hayat kalitelerini yükseltmeyi hedefledik. Özellikle siz çalışan kadınlarımız ve annelerimiz için özel ve yoğun bir mesai harcadık. Çalışan annelerimiz ‘huzurlu bir şekilde işine gitsin, gözleri arkada kalmasın’ diye ilçemizin farklı bölgelerinde 10 adet Çocuk Kreşi yapacağız. Özellikle 24 saat usulü çalışan siz sağlık sektörü çalışanı annelerimiz mesai saatleri içinde güvenle çocuklarınızı kreşlerimize bırakabilecek ve mutlu bir şekilde işlerinize devam edeceksiniz. 7 gün 24 saat hizmet verecek olan bu kreşlerimizde çocuklarınızın eğitimi ve gelişimi işin uzmanları tarafından sağlanacak" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211