Özcan; “Cumhur İttifakı, sadece seçim ittifakı değil”

Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi Şevkan’ı makamında ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez Yönetim Kurulu (MYK) Üyesi Av. Gülay Özcan, Cumhur İttifakı’nın sadece bir seçim ittifakı olmadığının altını çizdi.

Özcan; “Cumhur İttifakı, sadece seçim ittifakı değil”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez Yönetim Kurulu (MYK) Üyesi Av. Gülay Özcan, Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi Şevkan’ı makamında ziyaret etti. Özcan, Başkan Şevkan’ın önümüzdeki süreçte Acıpayam’a yapacağı hizmetlere destek olacaklarını söyledi. Özcan “Hepimizin bildiği gibi Acıpayam’da 20 Mart’ta 5.5 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. En büyük tesellimiz bu depremde can kaybının olmaması. Bugün geldiğimiz noktada gördük ki, devletimiz Acıpayam’ın yaralarını hızla sarmaya devam ediyor. Allah ülkemizi afetlerden korusun” dedi.

Cumhur İttifakı’nın sadece bir seçim ittifakı olmadığının altını çizen Özcan, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan ve MHP Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli Bey’in öngörüleriyle oluşturulan Cumhur İttifakı, milli birlik ve beraberliğimizin güvencesi ve teminatıdır. Bundan sonra da ülkemizin bütün alanlarda kalkınması için Cumhur İttifakı’nın daha da güçlenerek yoluna devam edeceğine yürekten inanıyoruz. Güçlü ve büyük Türkiye’yi muasır medeniyet seviyesinin üzerine çıkarmaya katkı sağlamak için bizler de yerelde elimizden gelen katkıyı sağlayacağız" diye konuştu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Şevkan, Özcan’a teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER