Özkan ve Filiz’den Başkan Yılmaz’a ziyaret

31 Mart Yerel Seçimleri’nin ardından başkanlık koltuğuna oturan Çardak Belediye Başkanı Hüsnü Yılmaz, AK Parti Grup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan ile AK Parti İl Başkanı Necip Filiz’i ağırladı.

Özkan ve Filiz’den Başkan Yılmaz’a ziyaret

AK Parti Grup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan ile AK Parti İl Başkanı Necip Filiz; 31 Mart Yerel Seçimleri’nin ardından başkanlık koltuğuna oturan Çardak Belediye Başkanı Hüsnü Yılmaz’ı ziyaret etti.

Makamda yapılan ziyarette; AK Parti Grup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan, AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, AK Parti İlçe Başkanı Nazif Korkmaz, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Belegin Tekeli, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ayhan Can Uran, Belediye Meclis Üyeleri de hazır bulundu.

İlçeye gönül belediyeciliğini bir adım öteye taşımak kaydıyla bayrağı devraldıklarını belirten Başkan Yılmaz; “AK Parti Grup Başkanvekilimiz ve Denizli Milletvekilimiz Sayın Cahit Özkan ile AK Parti Denizli İl Başkanımız Sayın Necip Filiz ve yönetim kurulu üyelerine nazik ziyaretleri ve hayırlı olsun dilekleri nedeniyle çok teşekkür ediyorum. Allah’ın inayetiyle tüm meclis üyelerimizle birlikte Çardakımıza hizmetlerin en güzelini vermenin gayreti ve çabası içerisinde olacağız. Allah yar ve yardımcımız olsun” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER