Özlem Çerçioğlu'ndan Kepenek'e destek

Aydın'ın CHP'li Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, 2 Haziran'da belediye başkanlığı seçiminin tekrarlanacağı Denizli'nin Honaz ilçesine gelerek partisinin adayı Yüksel Kepenek'e destek verdi. CHP Denizli İl Başkanlığı'nı da ziyaret eden 'Topuklu Efe' Çerçioğlu, burada da Bozkurt ve Merkezefendi ilçelerinin kadın belediye başkanları ile bir araya geldi.

Özlem Çerçioğlu'ndan Kepenek'e destek

Denizli'ye gelen Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, CHP İl Başkanlığı’nı ziyaret etti. Ziyarete Merkezefendi İlçesi’nin CHP'li Belediye Başkanı Şeniz Doğan ile Bozkurt İlçesi’nin CHP'li Belediye Başkanı Birsen Çelik de katıldı.

Bir araya gelen CHP'nin 3 kadın belediye başkanı, 2 Haziran'da belediye başkanlığı seçiminin tekrarlanacağı Honaz İlçesi’ndeki CHP'nin adayı Yüksel Kepenek'e destek verdi.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, daha sonra Honaz İlçesi’ne geçti.

Burada CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca ve CHP'nin Honaz Belediye Başkan aday Yüksel Kepenek ile ilçeyi dolaşan Çerçioğlu, kiraz bahçelerini dolaşıp, hasat yapan üreticilerle sohbet etti.

Kepenek için, yenilecek seçimde destek isteyen Çerçioğlu, daha sonra Aydın'a döndü. Honaz'da CHP'li Yüksel Kepenek, AK Parti'li aday Turgut Devecioğlu'nun önünde birkaç oy farkla seçimi kazanmıştı.

İtiraz üzerine yapılan incelemede 5 kısıtlı seçmenin oy kullandığı anlaşılınca, Yüksek Seçim Kurulu (YSK), seçimin yenilenmesine karar vermişti.

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2019, 10:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER