Pamukkale Belediye Başkan Adayı Örki, A takımını tanıttı

Cumhur İttifakı AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, parti binasında düzenlenen toplantıda, Cumhur İttifakı Pamukkale Belediye Meclis Üyesi Adayları kamuoyuna tanıttı. Örki, “Bu ittifak; huzurun, güvenin ve kardeşliğin teminatıdır. Allah birlikteliğimizi, kardeşliğimizi, yol arkadaşlığımızı daim kılsın” dedi.

Pamukkale Belediye Başkan Adayı Örki, A takımını tanıttı

Cumhur İttifakı AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, Cumhur İttifakı Pamukkale Belediye Meclis Üyesi Adayları’nı düzenlenen toplantıyla kamuoyuna tanıttı. Parti binasında gerçekleşen toplantıya; Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Zolan, AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, Milliyetçi Hareket Partisi Pamukkale İlçe Başkanı İsmail Cirit ve tüm Meclis Üyesi Adayları katıldı. Toplantıda konuşan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Eskiden başka şehirlere özenen Denizli, günümüzde parmakla gösterilen bir yapıya kavuştu. İnşallah yarınımız bugünümüzden daha aydınlık, daha güzel olur. Bu süreçte bize düşen gönül ve hedef birlikteliğidir. Her bir aday arkadaşımız bu vakitten sonra gayretle ve tevazuuyla 7 gün 24 saat usulü çalışmalıdır. Girilmedik sokak, çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız” dedi.

“11 ADAYIMIZ MHP'DEN, 26 ADAYIMIZ AK PARTİ'DEN”

Meclis adaylarını belirlerken toplumun her kesimini kucaklayan bir liste oluşturduklarını belirten Örki, “Cumhur İttifakı sandık odaklı değil, ortak milli menfaat ve hedefler için kurulmuştur. İttifakımızın menzili memleketimizi 2071 hedeflerimizdir. Pamukkale olarak biz de bu hedefin sağlam temeller üzerine bina edilmesi için toplumun her kesimini kucaklayacak bir ekip oluşturduk. 37 kişilik listede 11 adayımız Cumhur İttifakı ortağı Milliyetçi Hareket Partisi'nden, 26 adayımız ise AK Parti'den yer aldı. Genç bir kadro oluşturmaya gayret ettik. En genç adayımız 23, en yaşlı adayımız ise 56 yaşında. Tüm adaylarımızın yaş ortalaması ise 40 yapıyor. Listemizde 3 avukat, 4 mimar ve mühendis, 4 mali müşavir ve muhasebeci, 2 Tarım ve hayvancılık uzmanı, çok sayıda turizm ve otelcilik ve diğer meslek alanlarından adaylar var. Bu ittifak huzurun, güvenin ve kardeşliğin teminatıdır. Allah birlikteliğimizi, kardeşliğimizi, yol arkadaşlığımızı daim kılsın” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER