Parti rozetlerini Sadullah Ergin taktı

Demokrasi ve Atılım Partisi Denizli Teşkilatı’na yeni üye olan ve mahalle başkanlarına partiden düzenlenen törenle rozetleri takıldı. Törene DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sadullah Ergin de katıldı.

Parti rozetlerini Sadullah Ergin taktı

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Denizli Teşkilatı’nda rozet takma töreni yapıldı. Parti binasında yapılan törene; İl Başkanı İl Başkanı Bekir Kırar’ın yanı sıra DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sadullah Ergin ve çok sayıda partililer katıldı. Tören öncesinde Denizli teşkilatı hakkında bilgi veren İl Başkanı Bekir Kırar; “Denizlimiz bugün 19 ilçemizin 18’inde ilçe başkanımızı belirlemiş bulunuyor. Denizli’deki 624 mahallenin 230’unda mahalle başkanlarımızı da belirlemiş bulunmaktayız. 6 ay önce göreve gelmiştik. Bugün binleri aşan üye sayımızla Denizli’de DEVA damlalarını adeta sele çevirmeye de başlamış bulunmaktayız. Bunu hep beraber gerçekleştiriyoruz. Sokak sokak, kapı kapı gezerek insanların derdine deva olmaya çalışıyoruz. Hiç durmadan da koşturmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

“PARTİMİZ İŞ GÜCÜ OLMAYANLARIN OLUŞTURDUĞU BİR PARTİ DEĞİL”

Partinin 2020 yılı mart ayında kurulduğunun altını çizen DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sadullah Ergin, “DEVA Partisi iş gücü olmayanların, kendisine teselli arayanların bir araya gelerek oluşturduğu bir parti değildir. Başka Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan olmak üzere 90 kurucu üyemiz ile beraber çıktığımız bu yolda, ülkemizin içerisinde bulunduğu zor şartları kolay kılmak, insanımızın geleceğe dönük kaybettiği ümitlerini tekrar yeşertebilmek için bu yolculuğa başladık. Maalesef Türkiye son 6-7 yıldır yaşananlarla beraber, daha önceki yıllardaki pozitif ilerlemesini geriye götüren bir süreç yaşadık. DEVA Partisi olumsuz gidişatı toparlamak, Türkiye’nin çizgisini yükselen bir trende taşımak için 2 sene önce yola çıktı. 2 senelik süre içerisinde bugün 81 ildeki il başkanımız, görevinin başında. 973 ilçenin 714’ünde ilçe başkanlarımız, görevinin başında. Denizli, güzel bir Ege ilimiz, zıpkın gibi bir teşkilatla; genç ve dinamik bir kadro ile güzel bir performans ortaya koyuyor. Bölge illeri içerisinde gerçekten parmakla gösterilir bir noktaya geldi” dedi. Yapılan konuşmaların ardından partiye yeni üye olan ve partinin mahalle başkanlarına rozetleri takıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER