Rozetleri, Başkan Karateke taktı

Kale İlçesi’nde Büyük Birlik Partisi’ne 38 yeni üye kayıt yaptırdı. Yeni üyeler için ilçe teşkilat binasında tören düzenlendi. Partiye yeni katılan üyelere rozetlerini İl Başkanı İsmail Karateke ve Kale İlçe Başkanı Kadir Özsoy taktı.

Rozetleri, Başkan Karateke taktı

Büyük Birlik Partisi (BBP) üye kayıtlarına devam ediyor. Kale İlçesi’nde 38 kişi, BBP’ye katıldı. Yeni üyeler için parti binasında rozet takma töreni düzenlendi. Yeni üyelere parti rozetlerini BBP İl Başkanı İsmail Karateke ve Kale İlçe Başkanı Kadir Özsoy taktı.

Denizli’nin tüm ilçelerinde yeni üye kayıtlarına devam ettiklerini, partiye olan ilginin her geçen gün arttığına dikkat çeken Başkan Karateke, “Denizli’de merkez ilçelerle birlikte tüm ilçelerimizde yeni üye kaydı çalışmalarımız devam ediyor. İlçe teşkilatlarımız sürekli halkımızın arasında partimizi anlatıyor. Halkımızın ilgisi ve desteğiyle her geçen gün üye sayımızda artmaya devam ediyor. Kale İlçemizdede 38 arkadaşımız partimize katıldı. İlçe teşkilatımızın çalışmalarına destek olmak için, partimize yeni katılan üyelerimize rozetlerini takmak için bu gün Kale ilçesindeyiz. Törenden önce esnaf ziyareti de yaptık. Partimizi bir kez daha halkımıza anlattık. Partimize katılmaya davet ettik. Şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun gösterdiği yolda parti çalışmalarımıza gece gündüz devam ediyoruz. Halkımızın size ve partimize gösterdiği yakın ilgi ve destekten ötürü çok mutluyuz” dedi. BBP Kale ilçe Başkanı Kadir Özsoy, “Kale İlçesi ve bağlı mahallelerin tamamında teşkilat olarak çalışma yapıyoruz. Yeni üye kayıtlarına ağırlık verdik.  Mahallelerde kahvehane ziyaretleri, ev ziyaretleri ve işyeri ziyaretleri yapıyoruz. Esnaflarımızla bir araya geliyoruz. Halkımızı partimize üye olmaya, BBP çatısı altında buluşmaya davet ediyoruz. Bugün de 38 arkadaşımız partimize katıldı. Rozetlerini törenle takıyoruz. Partimize yeni üye kayıtları yapmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2022, 10:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER