Saadet Partisi İl Başkanı Mehmet Fatih Aktaş oldu

Saadet Partisi Denizli İl 7. Olağan kongresi yapıldı.  Kongrede yapılan seçimde Mehmet Fatih Aktaş ve yönetim kurulu üyeleri seçildi.

Saadet Partisi İl Başkanı Mehmet Fatih Aktaş oldu

Saadet Partisi Denizli İl 7. Olağan Kongresi Merkezefendi Kültür Merkezi’nde Genel Başkan Yardımcısı Şerafettin Kılıç’ın partililer ve delegelerin katılımıyla gerçekleştirildi.

İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan kongrede divan teşekkülünün aardından Saadet Partisi İl Başkanı Mehmet Fatih Aktaş selamlama konuşmalarını yaptı. Aktaş, “Ülkemizin ve dünyanın zor bir ssüreçten geçtiği bu dönemde milli görüş siyasetine ve Saadet Partisi’nin çözümlerine çok ihtiyaç olduğunu ifade ederek kadrolarımızla iktidara hazırız” mesajı verdi.

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Şerafettin Kılıç; “Pandemi sürecinin hayatı olumsuz etkilediğini,salgına karşı tedbirli olunmasını bu zorluklara rağmen salonu dolduran kongreye katılan tüm kardeşlerimizi tebrik ediyorum” dedi. Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun kongreye gönderdiği video mesaj gönderdi.

Tek liste ile girilen seçimde Mehmet Fatih AKTAŞ ve yönetim kurulu delegeler tarafından oylanarak seçim gerçekleştirildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fatih Maydan
Fatih Maydan - 1 yıl Önce

Hayırlı çalışmalar diliyorum

Mehmet Salih Kuru
Mehmet Salih Kuru - 1 yıl Önce

Hayırlı olsun inşaAllah.Milli Görüş’ün Denizli İl Başkanı’na başarılar dilerim

SIRADAKİ HABER