Şahin Tin; “Daha çok çalışacağız!”

Partisinin Merkezefendi İlçe Yönetim Kurulu Toplantısı’nda konuşan AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, “Ülkemizin ali menfaatlerini hep birlikte koruyacağız. Daha çok çalışacağız. Şehrimizi ve ülkemizi daha müreffeh yarınlara inşallah başarıyla taşımaya devam edeceğiz” dedi.

Şahin Tin; “Daha çok çalışacağız!”

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, partisinin Merkezefendi ilçe yönetim kurulu toplantısına katıldı. İlçe Başkanı Ekrem Başer, ilçe yönetim kurulu üyeleri ile İlçe Kadın Kolları Başkanı Öznur Şen ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mert Koç’un da hazır bulunduğu toplantıda konuşan Milletvekili Şahin Tin; “Hizmet rüzgârımızı kimsenin kesmesine fırsat vermeyeceğiz, müsaade etmeyeceğiz. Daha çok çalışacağız, hep birlikte kenetlenip daha sağlam adımlarla geleceğe doğru hızla ve başarıyla ilerleyeceğiz” dedi.

“ÖNEMLİ DÜZENLEMELERİ HAYATA GEÇİRDİK”

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde 27. Dönem 2. Yasama yılının tamamlandığını belirten Milletvekili Şahin Tin, “27 Dönemin 2’nci yasama yılını tamamladık. Bu yasama yılında toplam 105 birleşim gerçekleştirdik. Gazi Meclisimizin genel kurulunda gerçekleştirdiğimiz oturumlarda bu yasama yılında 40 kanun teklifini yasalaştırdık. Ayrıca 13 uluslararası sözleşmenin görüşmelerini gerçekleştirerek kanunlaştırdık. Bilindiği gibi bu ikinci yasama yılı kapsamında bir yerel seçim sürecini de yaşadık. Yani kısacası yoğun bir dönemi geride bıraktık. Ayrıca İstanbul ve Honaz gibi bazı yerlerin seçimlerinin de yenilenmesi ile birlikte zaman zaman Genel Kurul çalışmalarımıza da ara vermek durumunda kaldık. Ancak tüm bunlara rağmen yine de vatandaşlarımızın beklentilerine ilaç olacak nitelikte önemli düzenlemeleri hayata geçirdik. Talepleri karşılayacak, sorunlara neşter vuracak kararlar aldık. Askerlik kanunu ile ekonomiye ve ticari akışa kolaylık sağlayacak bir takım düzenlemeler başta olmak üzere, maden kanunu, ceza muhakemesi kanunu, tapu kanunu gibi bazı düzenlemeleri de süratle hayata geçirdik” dedi.

“GELİŞİM VE DEĞİŞİM SÜRECİMİZİ SÜRDÜRECEĞİZ”

“Türkiye’yi kıskanan bütün güçlerin büyümemize mani olmak adına her türlü yola başvurduğunu görüyoruz” diyen Milletvekili Şahin Tin, şunları aktardı: “Her ne yaparlarsa yapsınlar elde ettiğimiz birikimlerimizi zenginliğimiz kabul ederek daha güzel yarınlar inşa etmek adına çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz. Yeni yönetim sistemimizle birlikte hayata geçirdiğimiz reformları daha da güçlendirecek, ülkemizin yarınlarına daha sağlam adımlarla ilerlemesini sağlayacağız. Türkiye olarak gelişim ve değişim sürecimizi sürdüreceğiz. İnandığımız değerler uğruna mücadele etmeye, hakikatten ve adaletten taviz vermeden, hiçbir faniden korkmadan emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz. Özellikle ülkemize saldıran, birliğimize ve beraberliğimize kasteden terör örgütlerine karşı mücadele konusunda kararlılığımız nettir.”

“TÜRKİYE’DE KESİNTİSİZ İCRAAT DÖNEMİ BAŞLADI”

“Artık Türkiye’de kesintisiz icraat dönemi başladı” diyen Milletvekili Şahin Tin; “Cumhurbaşkanlığı ve Türkiye Büyük Millet Meclisi üyesi Milletvekilleri bakımından kesintisiz dört yıllık bir hizmet dönemi önümüzde durmaktadır. Belediyeler, yani yerel yönetimler için de aynı şey geçerlidir. Önlerinde kesintisiz bir beş yıllık icraat dönemi var. Milletimizin bize verdiği yetki çerçevesinde bu süreyi hakkıyla kullanmak için bizler üzerimize düşeni yapacak, dur durak bilmeden gece gündüz demeden çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz. Sadece demokrasimizi daha da iyi noktalara taşımak değil aynı zamanda ekonomimizi de sıkıntılardan kurtaracak, daha da güçlü hale getireceğiz. Elbette bizim güçlenmemizi istemeyen bir takım mihraklar olacaktır. Ancak bilinmelidir ki; biz bu odaklara rağmen geleceğe doğru daha da güçlü ve cesur adımlarla yürüyeceğiz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner194

banner193