Sancar’dan Kızıltaş’a tepki!

CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar, AK Parti Baklan Belediye Meclis Üyesi adayı Habip Kızıltaşı’ın "Baklan’ı satsan 21 milyon etmez" sözlerine tepki göstererek; “Sayın Kızıltaş, Baklan’dan özür dilemelidir” dedi.

Sancar’dan Kızıltaş’a tepki!

CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar, AK Parti Baklan Belediye Meclis Üyesi adayı Habip Kızıltaşı’ın “Baklan’ı satsan 21 milyon etmez” sözlerine tepki gösterdi.

Kızıltaş’ın sözlerinin kabul edilemez olduğunu kaydeden Sancar; şu ifadeleri kullandı: “Kendisi iş insanı olduğu için anlaşılan o ki; Baklan’ı ticarethane, vatandaşları da müşteri sanıyor. Tıpkı bir arazi eksperi gibi aday olduğu ilçeye değer biçiyor. Unutmasın ki tıpkı Denizli’de olduğu gibi Baklan’da da tarımı ve çiftçiyi bitiren kendi zihniyetleri. Devleti manav açıp, işletecek hale düşüren kendi zihniyetleri. Baklan halkından özür dileyeceğine, alay edip dalga geçiyorlar. Bunun adı tek kelimeyle; çürümedir. AKP’nin çürümüş ve bitmiş politikalarının Baklan’da tezahür etmesine Baklan halkı izin vermeyecektir. Sayın Kızıltaş paraşütle geldiği Baklan’dan özür dilemelidir. Şunu da belirtmek istiyorum ki; Baklan satılık değildir, kimse Baklan’a fiyat biçmeye kalkmasın.”

MUHAMMET KARAÇAY

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211