Şemikler ve Gümüşçay tek ses oldu; “Başkanımız Subaşıoğlu!”

Merkezefendi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu, Şemikler ve Gümüşçay Mahalleleri’nde hemşerileri ile buluştu. Mahalle sakinleri Muhammet Subaşıoğlu’nu bağrına bastı ‘Benim Başkanım Subaşıoğlu’ sesleri yükseldi.

Şemikler ve Gümüşçay tek ses oldu; “Başkanımız Subaşıoğlu!”

Merkezefendi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu, Merkezefendili vatandaşlar ile bir araya gelmeye devam ediyor. Subaşıoğlu bu çerçevede bir ziyaret de Şemikler ve Gümüşçay Mahallesi’ne gerçekleştirdi.

Toplantılara; AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti Denizli İl Gençlik Kolları Başkanı Gökhan Akbulut, AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer, Milliyetçi Hareket Partisi Merkezefendi İlçe Başkanı Mehmet Altıntaş, AK Parti Merkezefendi İlçe Kadın Kolları Başkanı Öznur Şen, AK Parti Merkezefendi İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mert Koç, meclis üyesi adayları ve mahalleliler katıldı.

Şemikler ve Gümüşçay Mahallesi’ne teşekkür eden Subaşıoğlu, “2002’den bugüne kadar yapılan tüm seçimlerde sizler AK Parti’yi açık ara birinci yaptınız. Akabinde de Milliyetçi Hareket Partisi’ne güçlü destek verdiniz. Şimdi bu iki gücü birleştirme zamanı. 31 Mart tarihindeki seçimlerde Cumhur İttifakı’nı gümbür gümbür sandıklarda açık ara birinci yapacağız. Bu birlik beraberlik içerisinde de Şemiklerimize ve Gümüşçayımıza çok güzel projeler kazandıracağız” dedi.

“YAPTIĞIMIZ GÜZEL İŞLERİ HEP BİRLİKTE BAŞARDIK”

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Zolan, hizmetkâr olmaya devam edeceklerini söyledi. Zolan, “Yaptığımız güzel işleri bir, iki kişi değil, hep birlikte başardık. Büyükşehir olduktan sonra sizlere anlatmıştık. Artık iki hizmetkârınız olacak, biri Denizli Büyükşehir Belediyesi, biri Merkezefendi Belediyesi. 5 yıllık döneme baktığımızda tüm şehrimizdeki ve bu bölgedeki birçok eserlerin altında Merkezefendi Belediye Başkanımız Muhammet Subaşıoğlu’nun, milletvekillerimizin, Cumhurbaşkanımızın ve sizlerin imzası var. Dertleri çözdük. Bundan sonra da aynı anlayışla yolumuza devam edeceğiz. Allah’ım yolumuzu açık etsin. Siz bu yetkiyi bizlere verirseniz Muhammet Subaşıoğlu Başkanımızla sizin hizmetkârınız olmaya devam edeceğiz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221