Şeniz Doğan; “İnsan odaklı projeler üreteceğiz”

2. Ticari Yol esnafını ziyaret ederek, çalışmaları hakkında bilgi veren CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, “Daha yaşanabilir bir Merkezefendi için insan odaklı projeler üreteceğiz. Ekonomik olarak kentin yükünü çeken esnafın fikri bu anlamda çok önemli” dedi.

CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, 2. Ticari Yol esnafını ziyaret ederek, çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Hem Merkezefendi, hem de Denizli ekonomisi için kritik ticaret merkezlerinden biri olan cadde esnafı, Doğan’a yoğun ilgi gösterdi. 2. Ticari Yol ve çevresinde bulunan esnafı ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi veren Şeniz Doğan, esnafın ve vatandaşların sorunlarını dinledi.

Bölge esnafının ilgisizlikten yakındığı Doğan, "Daha yaşanabilir bir Merkezefendi için insan odaklı projeler üreteceğiz. Ekonomik olarak kentin yükünü çeken esnafın fikri bu anlamda çok önemli. Kendilerine en iyi hizmeti sunmak için onlarla beraber hareket edeceğiz" dedi.

“BÖLGEYİ CAZİBE MERKEZİ HALİNE GETİRECEĞİZ”

Bayramyeri Bölgesi’nde trafikten şikayetçi olan esnafa söz veren Doğan, “Merkezefendi'nin en önemli ekonomik merkezi bu bölge. Yapacağımız küçük dokunuşlarla bölgemizi bir cazibe merkezi haline getirmek istiyoruz. Hem Bayramyeri, hem Kaleiçi Bölgesi için yapacağımız yatırımlar ile bölgeyi tam bir cazibe merkezi haline getireceğiz" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2019, 17:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221