Şeniz Doğan; “Kapısını çalabildiğimiz herkesle görüşeceğiz”

Seçim çalışmaları kapsamında Denizli Genç İşadamları Derneği’ni (DEGİAD) ziyaret eden CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Süzek Doğan; “Herkesin ve her kesimin oyuna talibiz. Bunun için kapısını çalabildiğimiz herkesle görüşüp; hem kendimizi anlatmak hem de dertlerini dinlemek, bunlarla ilgili notlar alıp 1 Nisan sabahından itibaren dertlerine çözüm üretebilmenin formüllerini aramak istiyoruz” dedi.

Şeniz Doğan; “Kapısını çalabildiğimiz herkesle görüşeceğiz”

CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Süzek Doğan; Partisinin İl Başkanı Mahir Akbaba, Merkezefendi İlçe Başkanı Tolga Varlıker ve ekibiyle iş dünyası ziyaretlerine başladı.  İlk ziyaretini Denizli Genç İşadamları Derneği’ne (DEGİAD) yapan Doğan; “Kentin en önemli dinamiklerinden biri olan DEGİAD gibi şehrin ekonomisine yön veren iş dünyası örgütleriyle bir araya gelmek, onlarla fikir alışverişinde bulunmak istiyoruz. Herkesin ve her kesimin oyuna talibiz. Bunun için kapısını çalabildiğimiz herkesle görüşüp hem kendimizi anlatmak hem de dertlerini dinlemek, bunlarla ilgili notlar alıp 1 Nisan sabahından itibaren dertlerine çözüm üretebilmenin formüllerini aramak istiyoruz” diye konuştu.

“Merkefezefendi seçmenlerinin tümünün oyuna talibiz”

CHP’nin Merkezefendi ittifakını hayata geçirdiğini söyleyen CHP Merkezenefendi İlçe Başkanı Tolga Varlıker, “Biz Merkefezefendi seçmenlerinin tümünün oyuna talibiz. Burada ittifakın adı; Merkezefendi’dir. Genci yaşlısı, sağcısı solcusu herkes bizim için önemlidir, aynıdır, değerlidir. Bu nedenle hem siz işadamlarının hem de çalışanlarımızın, mahallemizdeki işsiz gencimizin, ev hanımımızın, emeklimizin, hiç kimseyi ötekileştirmeden herkesin oyunu istiyoruz. Merkezefendi’yi Merkezefendililerle birlikte yönetmek istiyoruz” diye konuştu.

“Başarılar diyoruz”

DEGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Urhan, nazik ziyaretlerinden ötürü CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Süzek Doğan ve CHP heyetine teşekkürlerini iletti. Genç, başarılı ve siyasete girerek elini taşın altına koymuş bir kadın adayın seçimlere ayrı bir renk getirdiğini dile getiren Urhan, "Ekibimiz adına sizlere başarılar diyoruz" dedi.

CANSU KARACIK YAZICI

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER