Şeniz Doğan; “Mazeret değil, çözüm üreteceğiz!”

Seçim çalışmaları kapsamında Gerzele Mahallesi’nde bulunan minibüs durağını ve çevre işletmeleri ziyaret eden CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, “Mazeret değil çözüm üreteceğiz” dedi.

Şeniz Doğan; “Mazeret değil, çözüm üreteceğiz!”

CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, seçim çalışmaları kapsamında Gerzele Mahallesi’nde bulunan minibüs durağını ve çevre işletmeleri ziyaret etti.

Ziyareti sırasında vatandaşların sorun ve sıkıntılarını dinleyen Doğan “Tüm projelerimizin merkezinde insan var. Sizlerden aldığımız geri dönüşlerle şekillendirdiğimiz projelerimizi sizlerin yararına olacak şekilde hayata geçireceğiz. Mahallemizde yaşanan sorunların hızlı ve tekrarlanmayacak şekilde çözülmesi için çalışacağıma söz veriyorum. Sizin taleplerinizle şekillenen projelerimizi sizlerin desteği ile hayata geçireceğiz. Biz mazeret değil, çözüm üreteceğiz. Sizlerin derdini derdimiz olarak görüp, bir an önce çözülmesi için yetkimizi sonuna kadar kullanacağız. Asla ulaşılamayan bir yönetim anlayışı ile hareket etmeyeceğiz. Tüm projelerimizin merkezinde insan var, halk var, vatandaş var. Sizler kullanamadığınız takdirde projelerin hiç biri anlam ifade etmez. Bu nedenle kullanılmayan dev yapılar yerine, herkesin kullanabileceği ulaşılabilir ve en önemlisi sizlere fayda sağlayan hizmetler sunacağız” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211