Şeniz Doğan MESKA’da şov yaptı

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlere sayılı günler kala, tempoyu arttıran Millet İttifakı’nın CHP’li Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, seçim çalışmaları kapsamında gittiği MESKA’da adeta şov yaptı.

Şeniz Doğan MESKA’da şov yaptı

31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kaldı. Millet İttifakı’nın CHP’li Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, seçim çalışmalarında tempoyu arttırdı. İlçede çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmadan çalışmalarına devam eden Doğan, MESKA’da düzenlediği ve miting havasında geçen toplantıda vatandaşlar ile bir araya geldi. Konuşması sık sık alkışlar ile kesilen ve adeta şov yapan Doğan, “Denizli’nin merkezindeki bu mahallelere reva görülen anlayışa cevabı sandıkta vermenizi istiyorum” diyerek; mahalle halkından destek istedi. Toplantının gerçekleştirildiği alanı hınca hınç dolduran vatandaşlar, Şeniz Doğan’a destek olacaklarına söz verdiler.

DOĞAN’DAN KREŞ, KURS MERKEZİ, SOSYAL TESİS VE DÜĞÜN SALONU SÖZÜ

Doğan, sosyal belediyecilik anlayışı çerçevesinde hareket edeceklerinin sözünü vererek, “Sizlerin gelmesini istediğiniz hizmetler, görev başında olanların yapmak zorunda olduğu şeyler. Bu güne kadar yapılmamış olması zaten büyük bir yanlış. En kısa sürede bu hizmetlere kavuşacaksınız. Ayrıca, bu bölgeye bir kreş yapacağız. Kadınlarımız için kurs merkezi açacağız. Alparslan Mahallemizin sınırlarında kalan hazine arazisine, düğün salonu ve sosyal tesis yapacağız” dedi. Doğan, ayrıca Merkezefendi Bilim Parkı projesi ile maddi durumu iyi olmayan çocukların özel okul düzeyinde yabancı dil, sanat ve bilimsel eğitim almalarını sağlayacağını müjdeledi.

HATİCE DEMİR

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2019, 16:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211