Şeniz Doğan Muratdede’de gövde gösterisi yaptı

Millet İttifakı’nın CHP’li Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, Muratdede Mahallesi’nde yüzlerce kişinin katılımı ile gerçekleşen mitingde adeta gövde gösterisi yaptı. Vatandaşların alana sığmadığı etkinlikte projelerini anlatan Doğan’ın konuşması, sık sık alkışlarla kesildi.

Şeniz Doğan Muratdede’de gövde gösterisi yaptı

Millet İttifakı’nın CHP’li Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, Muratdede Mahallesi’nde yaptığı muhteşem mitingde vatandaşların gönlünü fethetti. Vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılanan Doğan, genç-yaşlı, kadın-erkek yüzlerce kişiye seslendi. Konuşması, sık sık alkışlar ile kesilen Doğan, tarihi anların yaşandığı mitingde Muratdede Mahallesi’ne hizmet verilmediği, ancak bu durumun 1 Nisan sabahı değişeceğini söyleyen Doğan, “Muratdede Mahallesi’nin talep ettiği hizmetler her belediyenin yapması gereken hizmetler. Ama görüyoruz ki mahallemizin çöpleri bile toplanmıyor. Bu sizin kaderiniz değil, tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanacaksınız. Ayrıca sosyal belediyecilik anlaşımız ile mahallemize kreş, sosyal yaşam alanları ve daha pek çok hizmette bulunacağız” dedi.

“BENİM İÇİN EN BÜYÜK MUTLULUK GÖNÜLLERDE VAR OLMAK”

Vatandaşların miting sonrası fotoğraf çektirdiği Doğan, mahalle sakinlerine destekleri için teşekkür ederek, “Benim için en büyük mutluluk gönüllerde var olmak. Bu coşku ve azim yeni bir başlangıcın ayak sesi. Görüyorum ki herkes bu yeni başlangıç için sabırsız. Teşekkürler Muratdede, teşekkürler Merkezefendi” diye konuştu.

GENÇLERİN MUTLULUĞUNA ORTAK OLDU

Muratdede Mahallesi’nde Mizgin ve Diyar Kapalıgöz çiftinin düğününe katılan Doğan, genç çiftin mutluluğuna ortak oldu. Gençlere ömür boyu mutluluk dileyen Doğan, annelere kreş, halk süt ve doğumdan sonraki ilk dört ay bebeklere bakım yardımı projeleri ile rahat bir nefes aldıracağına söz verdi. Akar ve Kapalıgöz ailelerini tebrik eden Doğan, “Mutluluklarının kalıcı olması için ailelere elimizden gelen desteği vereceğiz. Yeni evlenen çiftimize bu düğünde olduğu kadar mutlu, huzurlu bir ömür diliyorum” dedi.

“BİZ ELİMİZİ TAŞIN ALTINA KOYMAYA HAZIRIZ”

Öte yandan 29 Ekim Bulvarı ve çevresinde bulunan esnafları ziyaret eden Doğan, esnaf ve vatandaşların sorun ve sıkıntılarını dinledi, projelerini anlattı. Doğan, “Yerel yönetimlerden beklentilerinizi biliyoruz. Yaşanan ekonomik kriz nedeni ile daraldığınızın da farkındayız. İlçe belediyesi olarak, esnafın bir nebze olsun nefes alması için elimizden geleni yapacağız. Merkezefendi’de esnafın yüzü gülecek ki, vatandaşlarımızın da yüzü gülsün. Biz elimizi taşın altına koymaya hazırız” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221