Şeniz Doğan; “Size söz; emanetinize sahip çıkacağım”

Millet İttifakı’nın CHP’li Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, Yeni Mahalle’de gerçekleştirdiği miting gibi toplantıda yüzlerce mahalle sakinine seslendi. Ödüllerin en büyüğünün bu sevgi olduğunu belirten Doğan, “Size söz emanetinize sahip çıkacağım” dedi.

Şeniz Doğan; “Size söz; emanetinize sahip çıkacağım”

Millet İttifakı’nın CHP’li Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, seçim çalışmaları kapsamında çalmadık kapı, gitmedik sokak bırakmıyor. Seçim çalışmalarına devam eden Doğan, Bahçelievler Mahallesi’nde vatandaşların şikayetlerini tek tek not aldı. Şeniz Doğan, “Bahçelievler’e yapılacak her türlü yatırımı bölge halkı ile birlikte hayata geçireceğiz. Mahallemizde ve ilçemizde yaptım oldu anlayışı nedeni ile yaşanan sıkıntıların farkındayız. Bizim dönemimizde bu sorunlar yaşanmayacak” dedi.

AMATÖRLER SPORCULARA ‘TESİS, MALZEME VE ULAŞIM’ SÖZÜ

Amatör Futbol Antrenörleri Derneği üyeleri ile toplantı gerçekleştiren Şeniz Doğan, sorun ve talepleri dinledi. Spora ve sporcuya destek söz konusu olduğunda ellerinden geleni yapacağını söyleyen Doğan “Spor, ruhu gereği amatör kültürden beslenir. Amatör spor kulüpleri için içerisinde çamaşırhanesi de bulunan bir tesis tahsis edeceğiz. Ayrıca sizlerin eğitim ve toplantılarınızı yapmanız için Merkezefendi Kültür Merkezi’ni ücretsiz olarak kullanımınıza açacağız. Yeter ki inşalar spor yapmak istesin ve siz onların arkasında durun. Bizler elimizi taşın altına koyar, malzeme ve ulaşım da dahil olmak üzere her konuda üzerimize düşeni yaparız” dedi.

YENİ MAHALLE’DE SEVGİ SELİ

Ardından Yeni Mahalle’de seçim çalışmalarına devam eden Doğan, coşku ile karşılandı. Miting havasında geçen toplantıda konuşan Doğan, “Ekip arkadaşlarımız ve meclis üyelerimiz ile birlikte ‘gece-gündüz’ demeden çalışıyoruz. Hedefimiz tabi ki 31 Martta bunun karşılığını almak. Ancak bugün burada, Yeni Mahalle'de karşılaştığımız muhteşem manzara ödüllerin en büyüğü. Seçimlere günler kala görüyoruz ki, biz gönülleri kazanmışız. verdiğiniz bu destek ile daha çok çalışmak için enerji ve motivasyon kazanıyoruz. Teşekkürler Yeni Mahalle. Size söz veriyorum, emanetinize sahip çıkacağız” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221