Şeniz Doğan; “Tüm bürokratik engelleri en aza indireceğiz”

Denizli Sanayi Odası’nın olağan meclis toplantısının konuğu olan Millet İttifakı’nın CHP’li Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, “Zorluk çıkaran tüm bürokratik engelleri en aza indireceğiz. İstihdam yaratan iş dünyasına engel çıkaran değil, öncelik tanıyan bir yönetim anlayışı ile hareket edeceğiz” dedi.

Şeniz Doğan; “Tüm bürokratik engelleri en aza indireceğiz”

İş dünyası ile buluşmalarını sürdüren Millet İttifakı’nın CHP’li Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, Denizli sanayisinin en etkin sivil toplum kuruluşu olan Denizli Sanayi Odası’nın (DSO) olağan meclis toplantısının konuğu oldu.

Sanayicilerin sorunlarını dinleyen Doğan, beklenti ve önerileri not aldı. DSO Başkanı Müjdat Keçeci ve Meclis Başkanı Mehmet Tosunoğlu’nun da katıldığı meclis toplantısında Merkezefendi için projelerini aktaran Doğan, sanayiciden gelen ‘Çok fazla bürokratik engele takılıyoruz’ sorununa değindi.

Doğan, “Zorluk çıkaran tüm bürokratik engelleri en aza indireceğiz. İstihdam yaratan iş dünyasına engel çıkaran değil, öncelik tanıyan bir yönetim anlayışı ile hareket edeceğiz. Hatta bu talebi değerlendirip girişimciler için bir masa oluşturacağız” dedi. Sanayicinin en büyük sorunu olan ara eleman konusunun da takipçisi olacaklarını belirten Doğan, “Sorunun aşılması adına ortak hareket etme ve ortak proje geliştirmeyi öneriyorum. Mevcut projelerimizi de işin ehli olan kurumlar ile birlikte hayata geçireceğiz” diye konuştu.

“KÜÇÜK ESNAFIMIZ İÇİN DE PROJELERİMİZ OLACAK”

Sanayicinin yanı sıra esnafın da sorunlarına yakından eğilen Doğan, Denizli Bakkallar ve Bayiler Odası’nı da ziyaret etti.

Doğan; burada, her köşe başında açılan zincir marketlerin bakkallık müessesesine verdiği zararların yarattığı ekonomik sıkıntıyla karşılaştı.

Belediyenin bir görevinin de ilçedeki esnafın işlerini kolaylaştırmak olduğunu belirten Doğan, “Yanınızdayız” dedi ve şunları söyledi: “Esnafımızla el ele hareket edeceğiz. Küçük esnafımız için de projelerimiz olacak. Belediye işleyişi anlamında da bakkallarımız başta olmak üzere esnafın işini kolaylaştıran adımlar atacağız. Sizden gelen talep ve projeleri de birlikte hayata geçirmek noktasında her türlü teklifinizi değerlendireceğiz.”

UMUT AYANA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221