Şeniz Doğan; “Tüm sorunları bir yıl içinde çözeceğiz”

Hacıeyüplü ve Gümüşçay Mahallelerinde vatandaşlarla buluşan CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, her iki mahallede yaşanan sorunları yerinde tespit ettiklerini belirterek, “Tüm sorunları bir yıl içinde çözeceğiz” dedi.

Şeniz Doğan; “Tüm sorunları bir yıl içinde çözeceğiz”

CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, Hacıeyüplü ve Gümüşçay Mahalleleri’nde vatandaşlar ile bir araya geldi. ziyaretlerde Doğan’a Hacıeyüplülü belediye meclis üyesi adayları, Necdet Yılmaz ve Uğur Güzin de yalnız bırakmadı. Vatandaşların sorunlarını dinleyen Doğan; “Bir yıl içerisinde sorunlarını çözeceğiz. Ancak asıl hedefimiz; sosyal belediyeciliğin nimetlerinden faydalanmanızı sağlamak. Bunu hep birlikte başaracağız” dedi. Hacıeyüplü Mahallesi’nin ilk defa 2 meclis üyesi adayı çıkardığını vurgulayan Doğan, “Mahallenizin iki evladı bizlerle beraber Merkezefendi’yi yönetmeye aday oldu. Vereceğiniz destek ile yönetimde söz hakkı elde ederek tüm sıkıntılarınızı çözmeye söz veriyoruz” diye konuştu.

UĞUR GÜZİN HEMŞERİLERİNE SESLENDİ

Toplantıda konuşan Merkezefendi Belediye Meclis Üyesi Adayı Uğur Güzin, “Ben İYİ Parti’den Necdet Abim CHP’den Millet İttifakı’nın meclis üyesi adaylarıyız. Bu konu da çok şanslıyız. Burada el ele verip hem Merkezefendi’ye hem Hacıeyüplü’ye en iyi hizmeti sunacağız. 2 meclis üyesi ile daha güçlü bir Hacıeyüplü hedefine ulamak istiyoruz. Desteğiniz ile bunu başaracağız. Hepinize teşekkür ederim” dedi.

“BAŞKAN HACIEYÜPLÜ’YE EMANET”

“Burada neler yapıldığını, neler yapılmadığını çok iyi biliyorsunuz” diyen Merkezefendi Belediye Meclis Üyesi Adayı Necdet Yılmaz, şunları söyledi: “Bin yıllık tarihe sahip, Anadolu’nun Türkler tarafından kullanılan ilk yerleşik bölgesi olan Hacıeyüplü Mahallesi çok önemli bir tarihe sahiptir. Bugün de sanayi bölgesi olarak çok büyük katma değer üretiyoruz. Ancak karşılığını hizmet olarak alamıyoruz. Bu duruma, Uğur Güzin ve benim de içinde bulunduğumuz Millet İttifakı olarak son vereceğiz. Şeniz Doğan’a ve bize güvenin. Ben Şeniz Doğan’a güveniyorum. Sevgili başkanımı size, sizi de Allah’a emanet ediyorum.”

KADINLARLA KAHVALTIDA BULUŞTU

Sivil toplum kuruluşlarına ayrı bir önem veren ve kendisi de pek çok STK’da yöneticilik yapan Şeniz Doğan, Yıldızlar Kadın Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği tarafından organize edilen kahvaltıya katıldı. Dernek üyelerinin isteklerini dinleyen Şeniz Doğan, STKlara kar amacı gütmeyen etkinliklerinde ücretsiz salon vereceği sözünü yineledi. Doğan, ayrıca kadınlara ve çocuklara yönelik projelerinde STK’lar ile fikir alışverişlerinin de devam edeceğini söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211