Şeniz Doğan, Yarımca’yı ziyaret etti

CHP Merkezefendi Belediye Başkan adayı Şeniz Doğan, Denizli’nin en renkli siyasetçilerinden Kale eski Belediye Başkanı ve ismi Merkezefendi Belediye Başkan adayı olarak geçen İsmail Yarımca’yı ziyaret etti.

Şeniz Doğan, Yarımca’yı ziyaret etti

CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, seçim çalışmaları kapsamında ilçeyi karşı karış gezerken, farklı yapılardan pek çok ismi de ziyaret ederek destek istiyor. Başkan adayı Doğan, Merkezefendi’de herkesin içinde olduğu bir gönül ittifakı kurmak istediklerini belirtti.

Merkezefendi Belediye Başkan adayı Şeniz Doğan, 1 Nisan’dan itibaren Merkezefendi Belediyesi’ni ötekileştirmeyen, ayrımcılık yapmayan, herkese aynı mesafede yaklaşan bir anlayışla yönetecekleri sözü verdi.

Merkezefendi’yi karış karış dolaşan ve projelerini anlatan Doğan, bu şiarla yürüttüğü çalışmalarında her kesimin oyuna talip olduğunu söyledi.

CHP Merkezefendi Belediye Başkan adayı Şeniz Doğan, Denizli’nin en renkli siyasetçilerinden Kale eski Belediye Başkanı İsmail Yarımca, Büyük Birlik Partisi eski Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Efe, Ülkü Ocakları Eski Başkanı Avukat Recep Akyürek ve kapatılan Ülkücü İşçiler Derneği Ege Bölge Başkanlığı da yapan Turan Yolu Göçmen ve Sığınmacılar Derneği Başkanı Mehmet Salih İrdem’i ziyaret etti.

MERKEZEFENDİ’NİN ORTAK AKLA İHTİYACI VAR

Parti ayrımı yapmaksızın Merkezefendi’ye katkı sağlayacak herkesi destek olamaya davet eden Şeniz Doğan, “Önceliğimiz Merkezefendi’de gönül birliğini sağlamak. En büyük projemiz olarak açıkladığımız, sevgi, huzur ve kardeşlik için ortak akılla hareket etmemiz gerekiyor” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211