Şeniz Doğan’dan 1 günde 3 büyük buluşma

31 Mart Yerel Seçimleri’ne sayılı günler kala seçim çalışmalarında tempoyu daha da arttıran Millet İttifakı’nın CHP’li Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, bir günde 3 büyük buluşmaya imza attı.

Şeniz Doğan’dan 1 günde 3 büyük buluşma

Millet İttifakı’nın CHP’li Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, önümüzdeki hafta sonu yapılacak yerel seçimler öncesinde seçim çalışma temposunu daha da arttırdı. Babadağ TOKİ, Merkezefendi Mahallesi ve Umut 2 Konutları olmak üzere 3 bölgede aynı gün büyük buluşmalar gerçekleştirilen Şeniz Doğan, hizmette adalet sözü verdi. İlk büyük buluşma Babadağ TOKİ Konutlarında gerçekleştirildi. Burada Babadağ TOKİ sakinleriyle bir araya gelen Şeniz Doğan sorun ve talepleri dinledi, projelerini anlattı. CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan ve Babadağ Belediye Başkan Adayı Ali Atlı’nın da destek verdiği buluşmada konuşan Doğan, TOKİ’lerde yaşanan sorunların çözüm yollarını anlatıp vatandaşlardan destek istedi.

ADİL, ŞEFFAF VE BÜTÜNLEŞTİRİCİ BİR MERKEZEFENDİ

Şeniz Doğan’ın bir sonraki buluşması Merkezefendi Mahallesi’nde oldu. Mitingde konuşan Şeniz Doğan “Adil, şeffaf ve bütünleştirici bir yönetim anlayışıyla hareket edeceğiz. İlçemiz ile aynı ismi taşıyan mahallemizde gördüğümüz manzara değişimin zorunlu hale geldiğini gösteriyor. Özlemini çektiğimiz hizmetleri eksiksiz olarak alacaksınız. Merkezefendi İlçesi ve Merkezefendi Mahallesi çektiği çile ile değil, aldığı hizmet ile konuşulacak” dedi.

DOĞAN’DAN UMUT 2 SAKİNLERİNE TEŞEKKÜR

Günün finalini Selçukbey Mahallesi’nde gerçekleştirilen üçüncü buluşma ile yapıldı. Umut 2 Sakinleri ile gerçekleştirilen buluşma, Doğan’a sürprizle başladı. Meşalelerin ışığında alkışlar ve sloganlarla konuşmasına başlayan Şeniz Doğan, büyük katılım nedeniyle Umut 2 sakinlerine teşekkür etti.

SELÇUKBEY MAHALLESİ ŞENİZ DOĞAN’I BAĞRINA BASTI

Şeniz Doğan seçim çalışmaları kapsamında Selçukbey Mahallesi’ni ziyaret etti. Kapı kapı ziyaretlerini gerçekleştiren ve projelerini anlatan Doğan’ı mahalle halkı adeta bağrına bastı. Ziyaretlerinde vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinleyen Doğan, Selçukbey Mahallesi için projelerin hazır olduğunu da söyledi. Merkezefendili hemşerilerinden ve özellikle kadınlardan 31 Mart’ta destek beklediğini belirten Doğan, “Bir başkan adayını sokaklarında görmek insanları hem mutlu ediyor hem de şaşırtıyor. Vatandaşlar beni çok güzel karşılıyorlar. Özellikle kadınlara çok teşekkür ediyorum. Beni kardeşleri, kızları gibi görüyorlar. Selçukbey Mahallemiz için projelerimiz hazır” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221