Şeniz Doğan’dan Altındere’ye “Sağlık Ocağı” sözü

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlere sayılı günler kala seçim çalışmalarını daha da hızlandıran Millet İttifakı’nın CHP’li Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, ilçeye bağlı Altındere ve Yeşilyayla Mahalleleri’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Altındere Mahallesi’nde vatandaşlara seslenen Doğan, mahalleye sağlık ocağı kazandıracağının sözünü verdi.

Şeniz Doğan’dan Altındere’ye “Sağlık Ocağı” sözü

31 Mart yerel yerel seçimlerine sayılı günler kaldı. Millet İttifakı’nın CHP’li Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, seçim çalışmalarını daha da hızlandırdı.

Seçim çalışmaları kapsamında Altındere ve Yeşilyayla Mahalleleri’nde vatandaşlarla bir araya gelen Şeniz Doğan’a; CHP Merkezefendi İlçe Başkanı Tolga Varlıker ve gençlik kolları da eşlik etti. Altındere Mahallesi’nde vatandaşların evlerine konuk olan Şeniz Doğan, projelerini anlattı ve talepleri dinledi.

Özellikle kadınlardan daha fazla destek beklediğini belirten Doğan, ev ziyaretlerinin ardından mahalle kahvehanesinde vatandaşlara seslendi.

Doğan; “Siz hiç hasta olmuyor musunuz? Sağlık ocağınız yok. 1 Nisan’dan sonra ilk yapacağımız iş Altındere Mahallesi’ne sağlık ocağı kazandırmak olacak. Söz veriyorum. Sadece sağlık ocağı değil, tam gün çalışan doktor ve hemşireniz de buraya gelecek” dedi. Başkan Adayı Doğan, daha sonra Yeşilyayla Mahallesi’ndeki kahvede mahalle halkı ile buluştu. Kendisini ilgiyle karşılayan mahalleliye projelerini anlatan Doğan, sorulara da yanıt verdi.

BAKIRLI VE ZAFER ESNAFINDAN TAM DESTEK!

Doğan, Altındere ve Yeşilyayla ziyaretlerinin ardından Bakırlı ve Zafer Mahalleleri’ndeki esnaf ile bir araya geldi. Projeleri ile esnafa destek olacağının sözünü veren Doğan, “Sorunlarınızın farkındayız. Sizlere projelerimiz ile destek vereceğiz. Esnafımızı canlandırarak, istihdamın artmasını sağlayacağız” dedi.

ŞENİZ DOĞAN PİLAV DAĞITTI

Öte yandan İYİ Parti Denizli İl Başkanlığı tarafından Bayramyeri Meydanı’ndan pilav hayrı yapıldı. Etkinliğe katılan Doğan, burada İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk ile birlikte vatandaşa pilav dağıttı.

PINAR ÇANKAYA- ALPER PARLAK

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211