Şeniz Doğan’dan AYSİAD ziyareti

Seçim çalışmaları kapsamında Avrasya Sanayiciler ve İş Adamları Derneği (AYSİAD) yönetimiyle bir araya gelen CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, projeleri hakkında bilgiler aktararak; iş insanları ile fikir alışverişinin sürekli olacağını söyledi.

Şeniz Doğan’dan AYSİAD ziyareti

Seçim çalışmalarını hız kesmeden devam eden CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, seçim çalışmaları kapsamında Avrasya Sanayiciler ve İş Adamları Derneği (AYSİAD) yöneticileriyle bir araya geldi. Doğan’a CHP İl Başkanı Mahir Akbaba da eşlik etti. Toplantıda projelerini anlatan ve iş dünyasından gelen soruları cevaplayan Doğan, Denizli ve Merkezefendi ekonomisi için büyük önem taşıdığını belirttiği iş insanları ile fikir alışverişinin sürekli olacağını söyledi. Doğan, ilçenin birlikte yönetildiği bir Merkezefendi kurmak istediklerini dile getirdi. Toplantıda konuşan Dernek Başkanı Mahmut Catlık; “Şeniz Hanım’ın birlik ve beraberlik içerisinde hareket etme fikri çok güzel bir fikir. Bizler de belediyeler ile birlikte hareket etmek isteriz. Heyecanınızdan dolayı tebrik ederim. Başkan olduğunuz takdirde sizinle çalışmak bizim için mutluluk olur” dedi.

HİSAR VE KADILAR’A HİZMET GELECEK

Ayrıca Hisar ve Kadılar Mahalleleri’nde vatandaşlarla bir araya gelen Şeniz Doğan, vatandaşların sorunlarını dinledi. Doğan; “Hisar ve Kadılar’da sorunları yerinde inceledik. Vatandaşlarımızın taleplerinin şekillendirdiği insan odaklı projelerimiz ile Hisar ve Kadılar’ın makus talihi değişecek. Merkezefendi’de herkesin yüzü gülecek” dedi. Öte yandan Sırakapılar Mahallesi’nde kıraathane toplantısına katılan Doğan, projelerinden bahsetti. Vatandaşların sorusu üzerine Çanakkale gezilerinde önceliklerinin lise öğrencileri olacağını söyleyen Doğan; Pamukkale başta olmak üzere Denizli’nin tarihi ve turistik mekanlarının Denizlililer tarafından tanınmasının önemine vurgu yaptı.

UMUT AYANA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211