Şeniz Doğan’dan fabrika işçilerine ‘kreş’ sözü

Seçim çalışmaları kapsamında fabrika çalışanlarıyla bir araya gelen CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, kreş projesinden bahsederek; “İşçilerin ağırlıkta olduğu mahalleler başta olmak üzere kreşler kuracağız. Bu kreşlerimiz ihtiyaçlar doğrultusunda ve vardiyalı çalışan ailelerin derdine derman olacak şekilde hizmet verecek” dedi.

Şeniz Doğan’dan fabrika işçilerine ‘kreş’ sözü

CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, 31 Mart Seçimleri için yoğun bir tempoyla çalışıyor. “Gece-gündüz” demeden ilçe sakinleriyle bir araya gelmeye çalışan Doğan, fabrikalarda işçileri ile bir araya geldi. İstihdam ve üretim odaklı tüm projelere destek olacaklarını vurgulayan Doğan, kreş projesi hakkında bilgiler verdi. Doğan; “İşçilerin ağırlıkta olduğu mahalleler başta olmak üzere kreşler kuracağız. Bu kreşlerimiz ihtiyaçlar doğrultusunda ve vardiyalı çalışan ailelerin derdine derman olacak şekilde hizmet verecek” dedi. Seçilmesi durumunda üretim merkezli belediyecilik anlayışı ile hareket edeceğinin altını çizen Şeniz Doğan; “Merkezefendi’de, üretim merkezli bir belediyecilik anlayışı ile hareket edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Üretime katkı sağlayan işçilerimiz için elimizden gelen desteği sunacağız” diye konuştu.

“ORTAK AKILLA ÜRETİM YAPACAĞIZ”

Doğan, Denizli İnşaat Malzemeleri Satıcıları Derneği (DİMSİAD) yönetici ve üyeleri ile de bir araya geldi. CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan’ın da hazır bulunduğu toplantıda; inşaat sektörü, sivil toplum kuruluşlarının önemi ve yerel yönetimler üzerine fikir alış verişinde bulunan Doğan, projelerini anlatarak, destek istedi. Dernek Başkanı Murat Tumcer ve DİMSİAD heyetinin, Merkezefendi’ye ve projelere dair sorularını samimiyetle cevaplayan Doğan, “Planlaması yapılan yapısal projelerimiz konusunda fikir alışverişi içerisinde olacağız. Sektörün tüm bileşenlerinin fikrini alarak, ortak akılla üretim yapacağız” dedi.

“HERKESE EŞİT HİZMET SUNAĞIZ”

Seçim çalışmaları kapsamında Salihağa, Çeltikçi ve Sevindik Mahalleleri’nde vatandaşlarla bir araya gelen Doğan; “Herkese eşit hizmet sunağız ve kimse kendini dışlanmış hissetmeyecek. Öncelikli olarak hiç hizmet alamayan mahallelerimizi, diğer mahallelerimiz ile aynı seviyeye çıkaracağız. Tüm mahallelerimizde temel belediyecilik hizmetleri ile ilgili şikayetleri ortadan kaldıracak çalışmalara imza atacağız” diye konuştu.

FERHAT SOLKOL

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2019, 12:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211