Şeniz Doğan’dan Merkezfendililere “Bir Oy Da Sen Ver” çağrısı

Pazar günü yapılacak seçimler öncesi Merkezefendililere seslenen Millet İttifakı’nın CHP’li Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, “Şahsıma gösterdiğiniz sevgi ve güvene layık olacağım. İnşallah 1 Nisan'dan sonra Merkezefendi'de herkes gülümseyecek. Kazanan Merkezefendi, sizler olacaksınız” dedi. Öte yandan Doğan’ın iki ayrı video klibi de yayına girdi.

Şeniz Doğan’dan Merkezfendililere “Bir Oy Da Sen Ver” çağrısı

Millet İttifakı’nın CHP’li Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, 31 Mart Pazar günü yapılacak yerel seçimler öncesi vatandaşlara seslendi. Kendisi ve ekibine duyulan güvene layık olmak için gece gündüz çalışacağı sözünü veren Doğan’ın, kadın adayın vatandaşları oy kullanmaya davet edip, yarınlara sahip çıkma çağrısında bulunduğu iki ayrı klibi ise eş zamanlı olarak sosyal medyada ve TV’lerde dönmeye başladı.

“KAZANAN MERKEZEFENDİ OLACAK”

Seçimlerle ilgili yazılı bir açıklama paylaşan Doğan; “Sevgili hemşehrim; biz bir yola çıktık. Tek gayemiz; herkesin mutlu, huzurlu ve geleceğe güvenle baktığı bir ilçede yaşaması... Projelerimizi de bu anlayışla hazırladık. İlk günden itibaren şahsıma göstermiş olduğunuz sevgi, güven ve muhabbetten ötürü sizlere yürekten teşekkür ediyorum. Ben de bu güveninize layık olabilmek için gece gündüz demeden çalışacağım. İnşallah 1 Nisan'dan sonra Merkezefendi'de herkes gülümseyecek. Kazanan Merkezefendi, sizler olacaksınız” dedi.

“MUTLU SONU BİRLİKTE YAZALIM”

Doğan’nın, sabah ezanı ile başlayan ilk videosunda ilçede yaşamın her alanından kareler gösteriliyor. İlçe halkına “yarınlarımıza sahip çıkalım” mesajı veren videoda; “31 Mart akşamı Denizli’nin en güzel başarı öykülerinden birini tamamlamak istiyoruz. Gelin bu başarı öyküsünün mutlu sonunu hep birlikte yazalım” ifadeleri yer alıyor.

VATANDAŞLARI OY KULLANMAYA DAVET ETTİ

Doğan’ın ikinci videosu ise, vatandaşları oy kullanmaya davet etti. “Hangi siyasi görüşten olursanız olun 31 Mart’ta muhakkak sandığa gidin ve oyunuzu verin” diyen Şeniz Doğan, Merkezefendi için “Son sözü siz söyleyin, haydi Denizli hep beraber sandığa” sözleri ile seçmenlere sandığa sahip çıkma çağrısında bulundu.

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2019, 17:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211