Şeniz Doğan’dan sanayi esnafına “yol” sözü

İkinci Sanayi Sitesi esnafı ile bir araya gelen CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, 31 Mart yerel seçimlerinde kendisine başkanlık görevinin verilmesiyle birlikte ara sokakların metruk görüntüden kurtulacağı sözünü verdi.

Şeniz Doğan’dan sanayi esnafına “yol” sözü

Seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, 2. sanayi sitesi esnafı ile bir araya geldi.

Ziyarette bir yandan projelerini anlatırken, diğer taraftan vatandaşın sıkıntılarını ve taleplerini dinleyen Doğan, “Çalışmalarımızı ve projelerimizi sizlerin talepleri doğrultusunda şekilleniyor. Ancak buraya gelirken gördüğümüz manzara hiç iç açıcı değil. Ara sokaklar köstebek yuvasına dönmüş, sağlam otomobil girilse, arızalı çıkar. Merkezefendi’ye yakışmayan bu görüntüyü en kısa sürede değiştireceğiz. İlçemize katma değer katan esnafımızın taleplerini yerine getirmek için elimizden geleni yapacağız. Halk günlerimizi buralarda sizlerin arasında gerçekleştireceğiz. Hem hizmetlerimizle hem de yanınız da yer alarak yüzünüzü güldüreceğiz” dedi.

PINAR ÇANKAYA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221