Şeniz Doğan’dan, yormayan hizmet binası ve mobil kolaylık müjdesi

Mimar Sinan ve Lozan Caddesi üzerindeki esnafları ziyaret eden Millet İttifakı’nın CHP’li Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, “Mobil belediye ile hizmetler ayağınıza gelecek. Ayrıca 7/24 hizmet veren modern belediye hizmet binası ile esnafımız belediyedeki işlerini tek bir noktadan ve vakit kaybetmeden gerçekleştirecek” dedi.

Şeniz Doğan’dan, yormayan hizmet binası ve mobil kolaylık müjdesi

Mimar Sinan Caddesi ve Lozan Caddesi’nde esnafı ziyaret eden Millet İttifakı’nın CHP’li Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, vatandaşların yüzünü güldürecek projeler ile geldiklerini müjdeledi.

Doğan, esnafın Merkezefendi Belediyesi’ndeki işlerini halletmek için dağınık yapı nedeni ile saatlerce uğraştığını söylemesi üzerine, bu sorunu en kısa zamanda çözeceklerinin sözünü verdi.

Doğan, “Belediye hizmetlerinin tüm Merkezefendililere etkin bir şekilde ulaşması için mobil belediye araçlarını hizmete sunacağız. Belirli bir plan içerisinde hizmet verecek mobil araçlarımız sayesinde, vergi borcu ödemeleri, vergi beyannameleri, halkla ilişkiler başvuruları gibi pek çok hizmeti ayağınıza getireceğiz” dedi.

MODERN HİZMET BİNASI İLE KAPI KAPI DOLAŞMAYA SON

Yeni hizmet binası projesinin en kısa sürede hayata geçeceğini müjdeleyen Doğan; “İlçemize yakışmayan ve vatandaşların kapı kapı dolaşmasına sebep olan hizmet binalarının yerine modern bir hizmet binası yapacağız. Modern ve kullanışlı hizmet binamız son teknoloji ile donatılacak. 7/24 hizmet alabileceğiniz hizmet binamız mimari yapısı ile de tüm Türkiye’ye örnek olacak” dedi.

UMUT AYANA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221