Şevik; “İşadamlarımızla bağlarımızı yeniden güçlendireceğiz”

Hayatını kaybeden Buldanlı hayırsever işadamı Ahmet Tuncay'ın derin üzüntüsünü yaşadıklarını belirten Cumhur İttifakı’nın MHP’li Belediye Başkan Adayı Mustafa Şevik, “Son yıllarda işadamları ile Buldan arasındaki bağ, çeşitli nedenlerle kopma noktasına geldi. 31 Mart mahalli idareler seçimlerinde Buldan halkının desteği ile yeniden başkan seçilmem halinde işadamlarımızı tek tek ziyaret ederek, o bağı yeniden güçlendireceğiz” dedi.

Şevik; “İşadamlarımızla bağlarımızı yeniden güçlendireceğiz”

Hayatını kaybeden Buldanlı hayırsever işadamı Ahmet Tuncay'ın derin üzüntüsünü yaşadıklarını belirten Cumhur İttifakı’nın MHP’li Belediye Başkan Adayı Mustafa Şevik, Tuncay’ın ilçeye sağladığı istihdamın yanı sıra, ilçeye yatılı bölge okulu, öğrenci yurdu, hastane ve PTT binasını kazandırdığını söyledi.

Şevik, “Buldanlı çok sayıda işadamımız ilçemize eğitimden sağlığa birçok alanda yatırım yaptı. Buldan'ın gelişimine katkı koyan işadamlarımızdan biri de Ahmet Tuncay idi. Merhuma Allahtan rahmet, sevenlerine ise sabırlar diliyorum. Buldanlı işadamlarının büyük çoğunluğu İstanbul'da ikamet ediyor. Yaptıkları yatırımlarla ilçenin gelişimine katkı sağlıyorlar. Son yıllarda işadamları ile Buldan arasındaki bağ, çeşitli nedenlerle kopma noktasına geldi. 31 Mart mahalli idareler seçimlerinde Buldan halkının desteği ile yeniden başkan seçilmem halinde işadamlarımızı tek tek ziyaret ederek, o bağı yeniden güçlendireceğiz. Belediye başkanlığım döneminde Budan'ın yetiştirdiği iş, bürokrasi, bilim ve sanat dünyasından birçok ismin bir araya gelerek Buldan Platformu kurulmuştu. Ben belediye başkanı olarak platformun doğal üyesiydim. Platform olarak güzel çalışmalara imza attık. İşadamlarımızla yeniden o bağı güçlendirmek, geleceğin Buldan'ını işadamlarımız dahil, sivil toplum kuruluşlarımızla ve halkımızla birlikte inşa edeceğiz" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221