Sevinç’ten Başkan Güngör’e yanıt

İyi Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Faik Sevinç, AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör’ün “Taşıma su ile değirmen dönmez” vurgusuna yanıt verdi.

Sevinç’ten Başkan Güngör’e yanıt

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 20 Kasım Cumartesi Günü 29 Ekim Bulvarı’nda vatandaşlara seslendi.

AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör,  “Taşıma su ile değirmen dönmez” dedi. İYİ Parti Gençlik Kolları İl Başkanı Oğuzhan Faik Sevinç, Başkan Güngör’ün konuşma sına yanıt verdi.

Başkan Sevinç “Genel Başkanımız Meral Akşener geçtiğimiz Perşembe günü Denizli’ye gelecekti ve esnaf ziyareti gerçekleştirecekti. Vatandaşlarımızın yoğun ilgisinden dolayı esnaf ziyareti, cumartesi günü genel merkezimiz tarafından mitinge dönüştürülme kararı alındı. Cumartesi günü Denizli’de Genel Başkanımız Meral Akşener gerçekleştirilen görkemli mitingin 2 gün önceden belli olmasına rağmen on binlerce vatandaşın katılımına kimse gölge düşüremez. Gerçekleştirilen mitinge, seçim startı olması nedeniyle çevre il ve ilçelerimizden vatandaşlar ve özellikle ‘Z’ kuşağı olarak tabir edilen gençlerimizden yoğun katılım oldu. Yapılan miting ardından AK Parti İl Başkanı bir açıklamada bulundu; ‘Taşıma su ile değirmen dönmez’ dedi. Gerçekleştirmiş olduğumuz mitingimize çevre il ve ilçelerden katılım sağlayan vatandaşlarımız bir dayatma olmadan ve zorunlu kılınmadan kendi istekleri ile mitingimize katılım sağlamışlardır” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER