Subaşıoğlu Alpaslan’a heybesi dolu geldi

Alpaslan Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen Merkezefendi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu, mahallede yapılacak çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Subaşıoğlu Alpaslan’a heybesi dolu geldi

Merkezefendi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu, Alpaslan Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi.

Subaşıoğlu’na; MHP İl Başkanı Cafer Birtürk, AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer, MHP Merkezefendi İlçe Başkanı Mehmet Altıntaş, AK Parti Merkezefendi İlçe Kadın Kolları Başkanı Öznur Şen, AK Parti Merkezefendi İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mert Koç, meclis üyesi adayları eşlik etti.

Alpaslan Mahallesi’nde konuşan Subaşıoğlu, “Merkezefendi Belediyesi olarak bugüne kadar bizler hizmet ederken hiçbir vatandaşımızın siyasi görüşünü sormadık, hiçbir vatandaşımızın ideolojisini sormadık, etnik kökenini sormadık, nerede yaşadığını nereden geldiğini sormadık. Önümüzdeki dönem Alpaslan Mahallemizde, Yeni Mahallemizde, İlbade Mahallemizde yapacak işlerimiz var. Şimdi bu noktada, arsa temin etmeyle ilgili çalışmalarımız sürüyor. Bu bölgeye 1 Kadın ve Aile Sağlıklı Yaşam Merkezi kazandıracağız. İçinde aile danışmanlığı olacak, hukuk danışmanlığı olacak, sağlık danışmanlığı olacak. En alt katında kadınlarımızın kapalı bir alanda spor yapabilecekleri bir mekân olacak. Onunla birlikte hanımefendilerin gün ve toplantı yapabilecekleri birkaç toplantı salonu bulunacak. Bu yerin üzerinde de çocuklarımızla ilgili etüt merkezi yapacağız. Aynı zamanda bu etüt merkeziyle aynı binada olmak üzere, hem Alpaslan mahallemize, hem Yeni Mahallemize, hem de İlbade Mahallemize hizmet edecek, sizlere yürüme mesafesinde olacak bir de kütüphane kazandıracağız” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2019, 11:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211