Subaşıoğlu; “Biz bu işi aşkla yapıyoruz”

Akkonak ve Karaman Mahallesi’ndeki hemşerileri ile bir araya gelen Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Bu göreve seçildiğimiz ilk andan itibaren işimizi büyük bir aşkla yapıyoruz. Merkezefendi’de yeni hedefler, yeni projeler için ilk günkü aşkla ve büyük bir heyecanla durmak yok, yola devam” dedi.

Subaşıoğlu; “Biz bu işi aşkla yapıyoruz”

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu; AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer, AK Parti Merkezefendi İlçe Kadın Kolları Başkanı Öznur Şen ve AK Parti Merkezefendi İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mert Koç ile birlikte Akkonak ve Karaman Mahalleleri’ni ziyaret etti. Akkonak Mahallesi sakinleri ile bir araya gelen Başkan Subaşıoğlu, bir yandan 2014 yılından bu yana ilçeye kazandırılan projeleri, bir yandan da önümüzdeki dönemde gerçekleştirilecek hizmetleri ve projeleri anlattı.

Akkonak Mahallesi’ndeki vatandaşlara seslenen Başkan Subaşıoğlu, “Bu göreve seçildiğimiz ilk andan itibaren işimizi aşkla yapıyoruz. Gönülden gelerek yapıyoruz. Çünkü biz Cumhurbaşkanımızın arkasından giden dava arkadaşlarıyız. Hizmetlerimizi, projelerimizi gönülden yaptığımız için sizler de bizlere gönüllerinizi açıyorsunuz. Allah sizlerden razı olsun. Önümüzdeki dönemde de inşallah Merkezefendimizde gönül belediyeciliği noktasında yeni hizmetlere hep beraber imza atacağız. Birbirinden değerli projeler kazandırmaya, yapısal ve sosyal hizmetler yapmaya devam edeceğiz. Sizlerin duası ve desteği bizi güçlendiriyor, diri tutuyor. Merkezefendi’de yeni hedefler, yeni projeler için ilk günkü aşkla ve büyük bir heyecanla durmak yok, yola devam. Merkezefendimizi daha da güzelleştirmek için hep birlikte kafa kafaya, ele ele vereceğiz” dedi.

“GECE GÜNDÜZ DURMADAN ÇALIŞACAĞIZ”

Akkonak Mahallesi’nden sonra Karaman Mahallesi’ndeki hemşerileri ile buluşan Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, burada yapılan ve yapılacak olan hizmetleri anlattı. Başkan Subaşıoğlu, “Bu dönem ile ilgili hemen Karaman’a ve Akkonak’a hizmet edecek çok önemli bir eğitim projemizi de hizmete alacağız. Bu anlamda Karaman ve Akkonak Bölgemizde çok güzel bir etüt merkezini Merkezefendi Belediyesi olarak bu bölgemize kazandıracağız. Yalnız klasik bir etüt merkezi olmayacak. Çok önemli bir eğitim projesi olduğunu hepimiz göreceğiz. Ayrıca bir adet daha kapalı pazar yerini Karaman Mahallemize kazandıracağız. Gençlerimiz ile ilgili Akkonak, Karaman ve Sırakapılar Mahallemizin tam ortasına bir merkez yapacağız. Yeni dönemde hedeflerimiz, projelerimiz, planlarımız var. 5 yıl içerisinde marka olan ilçemizi, daha da ileriye taşımak için gece gündüz durmadan çalışacağız ” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211