Subaşıoğlu; “Gençlik Merkezi ile geleceğe kapı açıyoruz!”

AK Parti Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu, 2019-2024 dönemi projeleri arasında yer alan Merkezefendi Belediyesi Gençlik Merkezi’nin gençleri geleceğe hazırlayacağını söyledi.

Subaşıoğlu; “Gençlik Merkezi ile geleceğe kapı açıyoruz!”

Cumhur İttifakı’nın AK Partili Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu’nun 2019-2024 döneminde ilçeye kazandıracağı vizyon projeler, Merkezefendililer tarafından heyecanla bekleniyor.

Eğitimden spora, ekonomiden yaşam merkezlerine kadar birçok alanda yapılacak olan projeler ile Merkezefendi’nin, marka değerinin daha da yükseltilmesi hedefleniyor.

Başkan Subaşıoğlu’nun önem verdiği projeler arasında yer alan Merkezefendi Belediyesi Gençlik Merkezi, Merkezefendi’nin geleceği olacak.

Gençlik Merkezi bünyesinde Genç Ar-Ge, Genç Beyin, Genç Kafe, Genç Eğlence, Genç Toplantı, Genç Spor, Genç Kütüphane, Genç Kitap, Genç Etüt gibi yapılanmalar bulunacak.

Geride kalan 5 yıllık süreçte eğitime büyük destek verdiklerinin altını çizen Başkan Subaşıoğlu, “Hem yapısal olarak hem de sosyal olarak eğitime hizmetlerimiz devam edecek. Önümüzdeki dönem Merkezefendi Belediyesi Gençlik Merkezi yapacağız. Tıpkı Çocuk Üniversitesi’nde olduğu gibi çok farklı hedeflerimiz var. İçerisinde yeni nesil bir gençlik var. Bu dönem Gençlik Merkezi’ni öncelikli projelerimiz arasında yapacağız. En önemlisi de içini ruhen kendi maneviyat dünyamızla dolduracağız. Gençlere çok önem veriyoruz. Gençlerimizi geleceğe hazırlayacak bu projemiz ile onları her alanda, her konuda donanımlı hale getirmeyi hedefliyoruz. Gençlik Merkezi, Merkezefendi’nin geleceğe açılan kapısı olacak. Şimdiden bu merkezimiz ilçemize, şehrimize ve ülkemize hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211