Subaşıoğlu'ndan Akkonak'a müjdeler!

Akkonak Mahallesi’ndeki hemşerileri ile bir araya gelen Merkezefendi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Belediye Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu; Akkonak Mahallesi'ne Çocuk Üniversitesi, Spor Eğitim Merkezi ve Kadın Aile Sağlıklı Yaşam Merkezi müjdelerini verdi.

Subaşıoğlu'ndan Akkonak'a müjdeler!

Merkezefendi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu, Merkezefendililer ile bir araya gelmeye devam ediyor.

Başkan Subaşıoğlu, bu kapsamda bir ziyaret de Akkonak Mahallesi’ne gerçekleştirdi.

Başkan Subaşıoğlu’na, AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer, Milliyetçi Hareket Partisi Merkezefendi İlçe Başkanı Mehmet Altıntaş ve meclis üyeleri adayları eşlik etti.

Mahalle sakinlerinin yoğun ilgisiyle karşılaşan Subaşıoğlu, “Akkonak Mahallemiz, Denizlimizin en eski, en köklü mahallelerinden biri. Bizler için önemli bir mahalle. Göstermiş olduğunuz desteklerle, ettiğiniz dualarla hep beraber bu yolda emin adımlarla yürüyoruz. Çok şükür bizler bu dönem Merkezefendimizde hem sosyal belediyecilik hem de yapısal belediyecilik anlamında birçok projeye hep birlikte imza attık’ şeklinde konuştu.

“AKKONAK MAHALLEMİZE HİZMETLER DEVAM EDECEK”

2014-2019 döneminde Akkonak Mahallesi’ne yapılan hizmetleri anlatan Subaşıoğlu, “Akkonak Mahallesi ile ilgili önümüzdeki dönem güzel projelerimiz olacak. Bunlardan bir tanesi Çocuk Üniversitesi’nin önemli bir noktası, Merkezefendi Mahallemiz ile Akkonak Mahallemizin buluştuğu noktada olacak. Yakın zamanda açılacak olacak Selçukbey Spor Eğitim Merkezimizin bir benzeri de Akkonak ’ta olacak. İçinde; basketbol sahası, voleybol sahası, halı saha olacak. Hepsi kapalı olacak. Deneyimli hocalarımız ile içerisinde eğitim vereceğiz. Kadın Aile Sağlıklı Yaşam Merkezi de bu mahallemizde hizmet verecek. Akkonak Mahallemize hizmetlerimiz her zaman devam edecek” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211