Subaşıoğlu, “Ustalık Dönemi” projelerini tanıttı

Cumhur İttifakı’nın AK Partili Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu, 2019-2024 dönemi projelerini açıkladı. Subaşıoğlu’nun tanıttığı her proje salonda büyük alkış aldı.

Subaşıoğlu, “Ustalık Dönemi” projelerini tanıttı

Merkezefendililerin büyük bir heyecanla beklediği proje tanıtım toplantısında Muhammet Subaşıoğlu rüzgârı esti. Cumhur İttifakı’nın AK Partili Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu, yeni dönem projelerini açıkladı. Merkezefendi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen lansmana; AK Parti Denizli Milletvekilleri Şahin Tin ve Nilgün Ök, Milliyetçi Hareket Partisi MKYK Üyesi Gülay Özcan, AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, Milliyetçi Hareket Partisi Denizli İl Başkanı Cafer Birtürk, Büyük Birlik Partisi İl Başkanı İlhami Çiçek, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Nurcan Dalbudak, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Gökhan Akbulut, AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer, Milliyetçi Hareket Partisi Merkezefendi İlçe Başkanı Mehmet Altıntaş, AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, AK Parti Merkezefendi İlçe Kadın Kolları Başkanı Öznur Şen, AK Parti Merkezefendi İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mert Koç, meclis üyesi adayları, muhtarlar, sivil toplum kuruluşları, davetliler ve vatandaşlar katıldı.

“GÜZEL İŞLERİYLE MERKEZEFENDİMİZİ TAÇLANDIRDI”

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, BaşkanSubaşıoğlu’nun ilçede çok güzel işlere imza attığını söyledi. Başkan Zolan, “Merkezefendi Belediye Başkanımız ve Başkan Adayımız Muhammet Subaşıoğlu’nun proje tanıtımı hayırlı olsun. Merkezefendimizde daha güzel hizmetler yapmayı Rabbim nasip etsin” dedi.

“TÜM PROJELERİMİZİ BİRLİKTE GERÇEKLEŞTİRDİK, BİRLİKTE BAŞARDIK”

Türkiye’de en çok ve en çeşitli proje üreten belediye olduklarını belirten Başkan Subaşıoğlu, “Bu dönem sadece Denizlimizdeki belediyeler arasında değil, tüm Türkiye’de 900 ü aşkın belediye arasında hem en çok hem en çeşitli proje yapan belediye, Merkezefendi belediyesi olmuştur. Proje demek Merkezefendi demektir. Tabi ki bunu tüm milletvekillerimizin, Büyükşehir Belediye Başkanımızın, İl Başkanımızın, meclis üyelerimizin, muhtarlarımızın ve Cumhur İttifakımızın desteği ile gerçekleştirdik. Merkezefendi’de yaşayan 300 bin hemşerimizle birlikte oluşturmuş olduğumuz gönül ittifakı ile Merkezefendi Belediyesi olarak tüm projelerimizi birlikte gerçekleştirdik, birlikte başardık. Artık dün geride kaldı. Merkezefendi için bir dakika bir gün bir ay çok önemli. Bizler, sizlerden önümüzdeki 5 yıllık dönemle ilgili bir görev istiyoruz. 2014-2019 dönemi Merkezefendimiz için bir kuruluş ve çıraklık dönemiydi. 2019-2024 dönemi Merkezefendi Belediyesi için ustalık dönemi olacak” şeklinde konuştu.

İŞTE YENİ DÖNEM PROJELERİ:

Merkezefendi Belediyesi Çocuk Üniversitesi

Hanımeller Çarşısı

Kapalı Spor Salonu

Basketbol Gelişim Merkezi

Merkezefendi Belediyesi Gençlik Merkezi

Kadın- Aile Sağlıklı Yaşam Merkezleri

Mini Fuar Alanı

Bağımlılıkla Mücadele Merkezi

Bisiklet Destek Merkezi Ve Bisiklet Yolları

Merkezefendi Belediyesi Drag Pisti

Etüt Merkezleri

Spor Eğitim Merkezleri

Tiyatro Okulu

Zenginleştirilmiş Kütüphaneler

Kapalı Pazaryerleri

TEMİZ ÇEVRE, SAĞLIKLI GELECEK:

Engelli Dostu Merkezefendi Belediyesi

Yeni Yollar Yeni Standartlar

Yeni Parklar, Yeni Temalar

Merkezefendi Belediyesi Hizmet Binası

MERKEZEFENDİ’DE YENİ DÖNEMDE DEVAM EDECEK PROJELER:

‘Bursa-Çanakkale Tarihe Yolculuk Gezisi, Arabadan İniyoruz Bisiklete Biniyoruz, Yüzme Öğreniyoruz Birlikte Eğleniyoruz, 3 Bin Öğrenciye Öğrenim Yardımı, Obezite ile Mücadele ve Bahar Yürüyüşü, Taziye Çadırı Hizmeti, Okula Merhaba, Hoşgeldin Bebek, Öykü Çocukları, Okul Başkanları Meclisi, Karneni Getir Topunu Götür, Haydi Gençler İstanbul’a, Off-Road Yarışları’

MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ CUMHUR İTTİFAKİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI

Başkan Subaşıoğlu’nun proje tanıtımının ardından Merkezefendi Belediyesi Cumhur İttifakı Belediye Meclis Üyesi Adayları tanıtıldı. Meclis üyesi adayları şu şekilde; Ebru Leman Kalkan, Ali Değirmenci, Gökhan Akbulut, Tercan Türkmen, Yavuz Aki, Hasan Kılıç, Fırat Dağdeviren, Feride Kabadayılar, Ayhan Mazıoğlu, Mert Koç, İshak Baysal, Yakup Öğütcen, Osman Tahracı, Hasan Kurşuncu, Mukaddes Sezer, Ali Faik İşmar, Bahtiyar Mat, Hilal Kahraman, Halis Gezen, Fatih Aydemir, Mehmet Salih Niyaz, Naciye Çorum Kara, Osman Koç, Süheyla Bozdağ, Ali İhsan Koçlu, Hüseyin Aktürk, Hasan Hüseyin Çakmak, Gürcan Çakır, Ayşe Çevik, Süleyman Uluer, Mehmet Tekelioğlu, Esma Akbaş, Yunus Akyol.

KONTENJAN ADAYLAR: Yusuf Görgüç, Süleyman Karakuş, Şevki Demir ve Halil Hilmi Bozca.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211