Subaşıoğlu ve Başer’den SKM açılışına davet

Merkezefendi Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu ve AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer, 9 Şubat Cumartesi günü Denizlilileri Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışına davet etti.

Subaşıoğlu ve Başer’den SKM açılışına davet

AK Parti Merkezefendi Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu’nun Seçim Koordinasyon Merkezi açılıyor.

Subaşıoğlu tüm Denizlilileri, tüm Merkezefendilileri Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışına beklediğini belirterek, “Merkezefendimizde ilk günkü aşkla, ilk günkü heyecanla yeni projelere yeni hedeflere devam edeceğiz. Gönül Belediyeciliği kapsamında çalışmalarımızı büyük bir tevazu, gayret ve samimiyet ile gerçekleştireceğiz. 9 Şubat Cumartesi günü saat 13.00’de Saltak Caddesi’nde Seçim Koordinasyon Merkezimizi açacağız. Tüm hemşerilerimizi, tüm halkımızı, tüm Merkezefendilileri SKM’mizin açılışına davet ediyorum. Bu seçim kampanyamızın çok önemli bir dönüm noktası olması noktasında tüm hemşerilerimizin katılımıyla Seçim Koordinasyon Merkezimizi açacağız” dedi.

AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer ise, “9 Şubat Cumartesi günü saat 13.00’de Seçim Koordinasyon Merkezimizin açılışını gerçekleştireceğiz. Bütün vatandaşlarımızı, hemşerilerimizi Saltak Caddesi’nde açacak olduğumuz Seçim Koordinasyon Merkezimize bekliyoruz” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211