Subaşıoğlu’na milliyetçi camiadan destek

Merkezefendi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu’na, 24 Haziran 2018 seçimlerinde Cumhur İttifakı Büyük Birlik Partisi (BBP) kontenjanından AK Parti Denizli Milletvekili Adayı olan Mustafa Semerci ve 2004-2009 döneminde Milliyetçi Hareket Partisi’nden Üçler Belediye Başkanlığı yapan Muhammet Özcan’dan destek geldi.

Subaşıoğlu’na milliyetçi camiadan destek

Merkezefendi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu’na, seçim öncesinde destekler devam ediyor.

24 Haziran 2018 seçimlerinde Cumhur İttifakı Büyük Birlik Partisi (BBP) kontenjanından AK Parti Denizli Milletvekili Adayı olan Mustafa Semerci ve 2004-2009 yıllarında Milliyetçi Hareket Partisi’nden Üçler Belediye Başkanı olan Muhammet Özcan, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimi’nde Merkezefendi İlçesi’nde Muhammet Subaşıoğlu’nu destekleyeceklerini belirtti.

Önümüzdeki seçimlerin sıradan bir seçim olmadığını söyleyen BBP kurucu üyesi olan Semerci, “Biz Cumhur İttifakı’na kayıtsız, şartsız her zaman gönül verdik, içinde olduk. Şimdi 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri, sıradan seçim falan değil. Bunu biz dilimiz döndüğü kadar anlatmaya çalışıyoruz. Bir beka meselesinden bahsediyoruz. Biz ülkücüler olarak, milliyetçiler olarak, Alperenler olarak her zaman Cumhur İttifakı’nın yanındayız. Şimdi biz diyoruz ki; Muhammet Başkanın yanındayız, Cumhur ittifakı olan her yerde varız” dedi. 2004-2009 yıllarında Milliyetçi Hareket Partisi’nden Üçler Belediye Başkanı olan Muhammet Özcan ise, “Muhammet Subaşıoğlu Başkanımızın başarılarının devamını diliyorum. 31 Mart günü güçlü bir şekilde Muhammet Subaşıoğlu Başkanımıza destek vereceğiz. Yolu açık olsun” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER