TDP Denizli’de örgütlenmesini tamamladı

Genel Başkan Mustafa Sarıgül öncülüğünde kurulan Türkiye Değişim Partisi (TDP), Denizli’de örgütlenmesini tamamlayarak, kent siyaset sahnesinde yerini aldı.

Türkiye Değişim Partisi (TDP) İl Başkanı S. Orçun Sarıhan, Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nde basın toplantısı düzenledi. Başkan Sarıhan; değişimi gerçekleştirecek yürek, cesaret ve vizyona sahip olduklarını ifade etti. Başkan Sarıhan, “Yola çıkışımızı takip eden çok kısa süre içerisinde Denizli merkezinde ve Merkezefendi, Pamukkale, Bozkurt, Çal ve Çardak ilçelerimizde başkan ve yönetim atamalarını tamamlayarak Genel Başkanımız Sayın Mustafa Sarıgül’ün bizlere açtığı yolda önemli mesafe kat ettik. Öncelikle huzurlarınızda, tereddüt etmeden partimiz saflarında yerini alan başkan yardımcılarıma, ilçe başkanlarıma, il ve ilçe yöneticilerime ve değişime gönül vererek partimize üye olan yol arkadaşlarıma sonsuz şükranlarımı sunmak istiyorum” dedi.

“Hedefimiz iktidara yürümek”

Değişimin şart olduğunu belirten Başkan Sarıhan, “Kılavuzumuz Atatürk ilke ve devrimleri, özlemimiz laik, demokratik, sosyal bir hukuk devletidir. Hedefimiz alternatif olmak değil, iktidar olmaktır. Bizi iktidara taşıyacak ve iktidarımızda Türkiyemizi içinde bulunduğu çıkmazdan kurtaracak olan projelerimiz, yol haritamız, ajandamız hazır. Süreç içinde bunları sizinle ve tüm halkımızla bir bir paylaşacağız. Gönül isterdi ki sağlıklı günlerimizdeki gibi hep bir arada olalım. Ne var ki pandemi kuralları gereği yol arkadaşlarımın sadece dördü burada yer alıyor. Ancak, gıyaplarında ben sayın başkan yardımcılarıma ve il yönetimime teşekkür etmek istiyorum” diye konuştu.

Sarıgül Denizli’ye geliyor

Denizli İktidara Hazırlık Merkezi’ni Ramazan Bayramı’nda hemen sonra pandemi önlemlerine uygun bir törenle açacaklarını ifade eden Başkan Sarıhan, Genel Başkan Mustafa Sarıgül’ün de açılışı onurlandıracağını belirtti. Toplantı, Başkan Sarıhan’ın, basın mensuplarının sorularının yanıtlamasıyla sona erdi.

TDP Denizli İl ve İlçe Başkanları

İl Başkanı: S. Orçun Sarıhan

Bozkurt İlçe Başkanı: Veli Demiröz

Çal İlçe Başkanı: Halit Vural

Çardak İlçe Başkanı: Ramazan Karadağ

Merkezefendi İlçe Başkanı: Tuncay Aykaç

Pamukkale İlçe Başkanı: Fikriye Hasırcı

İl Kadın Kolları Başkanı: Pınar Çaltaş

İl Gençlik Kolları Başkanı: Murat Çetin

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2021, 16:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER