TGB, “TÜRKİYE’YE SAHİP ÇIK” YÜRÜYÜŞÜNE DAVET ETTİ

Türkiye Gençlik Birliği (TGB) Denizli İl Başkanı Barış Dikmen; Denizlili vatandaşları, TGB’nin organizatörlüğünde 29 Ekim Pazartesi günü Ankara’da düzenlenecek olan “Türkiye’ye Sahip Çık” yürüyüşüne davet etti.

TGB, “TÜRKİYE’YE SAHİP ÇIK” YÜRÜYÜŞÜNE DAVET ETTİ

Çeşitli yürüyüş ve gösterilerle farklı konularda farkındalık yaratmaya çalışan Türkiye Gençlik Birliği, (TGB) etkinlikler düzenlemeye devam ediyor. TGB, 29 Ekim Pazartesi günü (Cumhuriyet’in kuruluşunun yıldönümünde) Ankara’da büyük bir yürüyüş düzenlemeye hazırlanıyor. Denizlili vatandaşlara ve herkese Türkiye’ye Sahip Çık’ yürüyüşüne katılmaları konusunda çağrı ve davette bulunan TGB Denizli İl Başkanı Barış Dikmen,” 28 Ekim gecesi Denizli’den 5 otobüsle yola çıkacağız. 29 Ekim sabahı orada olacağız. Saat 13:00’de Ankara Güvenpark’ta buluşacağız. Sonra Atamız’ın huzuruna Anıtkabir’e gideceğiz. Talep artarsa otobüs sayısını da arttırabiliriz. Yol masraflarında da gelenlere olabildiğince destek olmaya çalışacağız” diye konuştu.

“HERKESİ BU BÜYÜK YÜRÜYÜŞÜMÜZE BEKLİYORUZ”

29 Ekim’de cumhuriyetine, emeğine, geleceğine ve Türkiye’ye sahip çıkmak için herkesi bu etkinliğe davet eden Başkan Dikmen, sözlerine şunları ekledi: ”Herkesin; cumhuriyetine, geleceğine, emeğine sahip çıkmasını istiyoruz. Atatürk ve cumhuriyetimize karşı büyük saldırıların olduğunu düşünüyoruz. Bundan dolayı cumhuriyete sahip çıkılsın diyoruz. Üniversite mezunları kendi mesleklerini yapamıyor ve farklı alanlarda çalışmak zorunda kalıyorlar. Gençliğin de, geleceksizleştirilmesinden dolayı geleceklerine sahip çıkmalarını istiyoruz. Herkesi bu büyük yürüyüşümüze bekliyoruz.”

SERDAR KİRİŞ – ALPER PARLAK​​​​​​​

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER