Ülkücülerden Başkan Subaşıoğlu’na tam destek

Merkezefendi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Belediye Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu, Denizli Ülkü Ocakları üyeleriyle bir araya geldi. Ülkü Ocakları Başkanı Yaşar Hisarlıoğlu, “Allah’ın izniyle Merkezefendi’de Muhammet Başkan’ımızın sonuna kadar destekçisiyiz. 31 Mart bizim için de bir milat olacak” dedi.

Ülkücülerden Başkan Subaşıoğlu’na tam destek

Merkezefendi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Belediye Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu, Ülkü Ocakları üyesi gençlerle buluştu. Buluşmaya; Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Gülay Özcan, Milliyetçi Hareket Partisi Denizli İl Başkanı Cafer Birtürk, AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer, Milliyetçi Hareket Partisi Merkezefendi İlçe Başkanı Mehmet Altıntaş, Cumhur İttifakı Merkezefendi Belediyesi Meclis Üyesi Adayları ve ülkü ocakları üyeleri katıldı. Başkan Subaşıoğlu, “Hep beraber bu Cumhur İttifakı çerçevesinde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin Kıymetli Lideri Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin 15 Temmuz’dan itibaren temellerini attığı ve her geçen gün kökleşerek sağlamlaşan ittifakımızı Rabbim ilanihaye devam ettirmeyi nasip eylesin” dedi.

“ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEM ÇOK DAHA İYİSİNİ YAPARIZ”

İlçede yapılacak işlerin daha bitmediğini belirten Başkan Subaşıoğlu, “Merkezefendi Belediyesi bu dönem gerçekten güzel işler yaptı, birçok projeye imza attı. Önümüzdeki dönem çok daha iyisini hep birlikte yaparız diye düşünüyorum. Bir taraftan AK Partimiz bir taraftan Milliyetçi Hareket Partimiz, bir taraftan AK Gençliğimiz bir taraftan ülkücü gençlerimiz ile birlikte inşallah Merkezefendimizde çok daha güzel işlere hep beraber imza atarız. Tabi sadece proje demek iş demek, hizmet demek, yapısal projeler anlamına gelmiyor. Aynı zamanda kültürle ilgili, sanatla ilgili, eğitimle ilgili, sporla ilgili yapılması gereken Merkezefendimizde çok iş var. Ülkü Ocakları’na çok büyük bir görev, vazife düşüyor” diye konuştu.

“BEKAMIZ İÇİN MÜCADELE EDİYORUZ”

Ülkü Ocakları Başkanı Yaşar Hisarlıoğlu, bu seçimlerin devletin bekasıyla ilgili olduğunu söyledi. Hisarlıoğlu, “Bizler liderimizin gerdiği yaydan fırlayan okuz. Hedefe doğru yöneldik. İlk hedefimizi de 31 Martta bulacağız. Burada olamayan arkadaşlar da, sizler de yıllardır okullarınızda, sokaklarda, çalıştığınız yerlerde, memleketlerinizde, her platformda memleketimiz için, Türklük için, İslam için mücadele eden arkadaşlarımızsınız. Liderimiz ve Sayın Cumhurbaşkanımız ‘beka sorunu’ dedi. Biz beka için yıllardır mücadele ediyorduk. İttifakımıza saygılı bir şekilde, liderlerimizin gösterdiği doğrultuda elimizden geleni yapacağız. Bu konuda da sizlerin elinizden gelen mücadeleyi her platformda göstereceğinden eminim. Allah’ın izniyle Merkezefendi’de Muhammet Başkan’ımızın sonuna kadar destekçisiyiz. 31 Mart bizim için de bir milat olacak. Sizlere 31 Mart’ta sandıklarda hediye vereceğiz.”

GÜRKAN GÖK

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER